יו"ר מפעל הפיס רו"ח אביגדור יצחקי סייר יחד עם חברי ועדת הביקורת של מפעל הפיס בכפר הסטודנטים של עמותת איילים בלוד

ביום רביעי (1/5/2019) ביקר יו"ר מפעל , רו"ח אביגדור יצחקי יחד עם חברי ועדת הביקורת של מפעל הפיס, בכפר הסטודנטים של עמותת איילים בלוד. במהלך הביקור סייר יצחקי בכפר, נפגש עם הנהלת העמותה ושוחח עם הסטודנטים המתנדבים במקום.

עמותת איילים הוקמה במטרה לחזק את מפעל ההתיישבות והמעורבות החברתית בנגב, בגליל ובלוד. כפרי הסטודנטים מייצרים קרקע להכרות עם האזור והפוטנציאל הטמון בו, מעודדים חיי קהילה ועשייה חברתית. במהלך לימודיהם מתחברים הסטודנטים למקום ולאנשים, וחלקם הגדול מחליט לקבוע את עתידו באזורים אלה.

במהלך הפגישה בירך יצחקי את המלגאים על הפעילות החברתית הענפה שנעשית על ידם בתחומי החינוך, הרווחה, והעזרה לקהילה - הן בעיר לוד והן במקומות נוספים ברחבי הארץ: "מפעל הפיס גאה במלגאים שלו שעושים עבודה מופלאה והופכים את החברה בישראל לטובה, שוויונית וצודקת יותר. נמשיך להוביל את ההשקעה בתחום המלגות כדי להרחיב את הפעילות ולכבוש שיאים חדשים בשנים הבאות".

נחמי גינייס, מנכל"ית העמותה: "שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מפעל הפיס מאפשר לנו  לפעול בכל רחבי הארץ ולנתב את הכוחות הצעירים, הסטודנטים, בני המקום ואלו שאינם בני המקום לטובת עשיה ציונית משותפת. יחד, אנו יוצרים שינוי אמיתי ובונים את עתידה של מדינת ישראל".

במרכז התמונה: יו"ר מפעל הפיס אביגדור יצחקי ומנכ"לית עמותת איילים, נחמי גינייס
מלגות הפיס
11 בדצמבר 2019

פרס השלטון המקומי, מרכז המועצות האזוריות ומפעל הפיס ליחידות צעירים מצטיינות

מועד הגשת המועמדויות הוארך עד ה-19 בדצמבר
23 במאי 2019

יו"ר מפעל הפיס ויו"ר קק"ל משלבים כוחות במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים בגליל העליון

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי ויו"ר קק"ל דניאל עטר החליטו לשתף פעולה ולהירתם בכל הכוח במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים קדמה באזור הצפון
15 במאי 2019

80 מלגות חולקו לסטודנטים תושבי גבעתיים

שעות ההתנדבות של הסטודנטים כוללות הדרכה וליווי בני נוער במרכזי הנוער העירוניים, חונכות אישית, ליווי ומפגש חברתי לאוכלוסיית הגיל השלישי במסגרת הרווחה, פעילות במסגרת מדור הצעירים של עיריית גבעתיים ועוד
14 בינואר 2019

יו"ר מפעל הפיס סייר במכללת תל חי ונפגש עם סטודנטים בתכנית עתידים – צוערי פיס לשלטון המקומי

במסגרת התכנית, עוברים הסטודנטים הכשרה ייחודית הנמשכת לכל אורך התואר ולאחריהן משתלבים לתקופה של ארבע שנים, לפחות, במשרות מובילות ברשויות המקומיות בפריפריה, בדגש על הנגב והגליל.
14 באוקטובר 2018

מלגות בסכום של 760 אלף ₪ חולקו לסטודנטים ביוקנעם

ביום חמישי, ה-11 באוקטובר 2018, התקיים טקס הענקת מלגות מפעל הפיס ל-76 סטודנטים, בשיתוף עיריית יוקנעם. במסגרת קבלת המלגה, הסטודנטים מתנדבים למען הקהילה בעיר ומרחיבים בכך את מעגל הנתינה והתרומה לקהילה
לעוד מלגות הפיס