מלגות בסכום של 760 אלף ₪ חולקו לסטודנטים ביוקנעם

ביום חמישי, ה-11 באוקטובר 2018, התקיים טקס הענקת מלגות מפעל הפיס ל-76 סטודנטים, בשיתוף עיריית יוקנעם. במסגרת קבלת המלגה, הסטודנטים מתנדבים למען הקהילה בעיר ומרחיבים בכך את מעגל הנתינה והתרומה לקהילה של מפעל הפיס.

מלגות בסכום של 760 אלף ₪ הוענקו בסוף השבוע ל- 76 סטודנטים תושבי יוקנעם. המלגות ניתנו על ידי מפעל הפיס ועיריית יוקנעם. כל מלגה היא בסכום של 10,000 ₪, כך שמפעל הפיס מממן 5,000 ₪ ועיריית יוקנעם מממנת 5,000 ₪ בשיתוף עם פרויקט פר"ח.

הסטודנטים מקבלי המלגות תרמו לקהילה 130 שעות בשנה בתחומי חינוך ורווחה. בכך מתרחבת התרומה לקהילה ומשפיעה לטובה על מעגלים נוספים.

בטקס השתתפו הסטודנטים מקבלי המלגות, ראש העיר סימון אלפסי, אשר הודעה למפעל הפיס על שיתוף הפעולה רב השנים ותמיכת מפעל הפיס בעשרות פרויקטים בבניית בתי ספר, גני ילדים, מועדוני נוער, מרכזים קהילתיים ובנושאי תרבות וספורט העיר.

משה בהגאון, דובר מפעל הפיס, ציין כי הסטודנטים משלבים לימודים ותרומה לקהילה והם שותפים למיזם "מעגלי נתינה" של מפעל הפיס עם הרשויות המקומיות שבו משתתפים כ-13 אלף סטודנטים בכל הארץ המחוללים שינוי חברתי בחברה הישראלית.

בתמונה: סימון אלפסי ראש העיר ומשה בהגאון דובר מפעל הפיס מעניקים מלגה.
מלגות הפיס
11 בדצמבר 2019

פרס השלטון המקומי, מרכז המועצות האזוריות ומפעל הפיס ליחידות צעירים מצטיינות

מועד הגשת המועמדויות הוארך עד ה-19 בדצמבר
23 במאי 2019

יו"ר מפעל הפיס ויו"ר קק"ל משלבים כוחות במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים בגליל העליון

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי ויו"ר קק"ל דניאל עטר החליטו לשתף פעולה ולהירתם בכל הכוח במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים קדמה באזור הצפון
15 במאי 2019

80 מלגות חולקו לסטודנטים תושבי גבעתיים

שעות ההתנדבות של הסטודנטים כוללות הדרכה וליווי בני נוער במרכזי הנוער העירוניים, חונכות אישית, ליווי ומפגש חברתי לאוכלוסיית הגיל השלישי במסגרת הרווחה, פעילות במסגרת מדור הצעירים של עיריית גבעתיים ועוד
6 במאי 2019

יו"ר מפעל הפיס רו"ח אביגדור יצחקי סייר יחד עם חברי ועדת הביקורת של מפעל הפיס בכפר הסטודנטים של עמותת איילים בלוד

"שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מפעל הפיס מאפשר לנו לפעול בכל רחבי הארץ ולנתב את הכוחות הצעירים לטובת עשיה ציונית משותפת"
14 בינואר 2019

יו"ר מפעל הפיס סייר במכללת תל חי ונפגש עם סטודנטים בתכנית עתידים – צוערי פיס לשלטון המקומי

במסגרת התכנית, עוברים הסטודנטים הכשרה ייחודית הנמשכת לכל אורך התואר ולאחריהן משתלבים לתקופה של ארבע שנים, לפחות, במשרות מובילות ברשויות המקומיות בפריפריה, בדגש על הנגב והגליל.
לעוד מלגות הפיס