מלגות לימודים על סך 600 אלף ₪ לסטודנטים מהמועצה האזורית מעלה יוסף

ביום שני, ה-27/8/2018 התקיים טקס הענקת מלגות מפעל הפיס לסטודנטים תושבי המועצה. המלגות, על סך 10,000 ₪ כל אחת, הוענקו בשיתוף של מפעל הפיס והמועצה האזורית מעלה יוסף ל-60 סטודנטים תושבי המועצה. במסגרת קבלת המלגות, הסטודנטים התנדבו 130 שעות למען הקהילה במועצה, בפעילויות שונות בהתאם ליכולותיהם והעדפתם האישית.

בטקס הודה ראש המועצה שמעון גואטה, למפעל הפיס על המיזם המשותף בהענקת מלגות לסטודנטים תושבי המועצה והוסיף כי: "נושא החינוך הוא בסדר עדיפות ראשון בעבודת המועצה. אני שמח לבשר כי בשנת תשע"ט, יעלה מספר מקבלי המלגות ל-100 סטודנטים תושבי המועצה, בשיתוף מפעל הפיס ופר"ח".

בתמונה: מקבלי המלגות

במסגרת הפעילות למען הקהילה, הסטודנטים סייעו לתלמידי בתי הספר היסודיים והתיכוניים, במרכזי למידה הפתוחים בשעות אחר הצהריים, התנדבו במרכז הקהילתי האזורי (מתנ"ס מעלה יוסף) בו הובילו עשייה יישובית בפיתוח גינות קהילתיות, הפעלת מרכזי גיל הרך ופרויקטים בתחום הקיימות. יחד עם זאת, הסטודנטים התנדבו במחלקת איכות הסביבה במועצה האזורית, במסגרת ההתנדבות, הטמיעו הסטודנטים את נושא המחזור בקהילה והדגישו את החשיבות בהפרדת פסולת ביתית.

בתמונה: ראש המועצה, מר שמעון גואטה, מעניק תעודת הוקרה לסטודנט

ארז גרניט, מנהל תחום מלגות במפעל הפיס מסר כי בהתנדבותם של הסטודנטים יש שרשרת של נתינה, גם אלו שקיבלו סיוע מהסטודנטים ימשיכו להתנדב בקהילה והוסיף: "זאת מטרתנו - יצירת מעגלי נתינה. אנו רואים את החינוך כהשקעה בעתידנו וככל שהמדינה מתקדמת ומתפתחת יותר, כך גוברת חשיבותו של החינוך כנותן הזדמנות שווה לחיים הבוגרים. מפעל הפיס שמח להיות שותף בחלוקת מלגות לסטודנטים".

מלגות הפיס
23 במאי 2019

יו"ר מפעל הפיס ויו"ר קק"ל משלבים כוחות במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים בגליל העליון

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי ויו"ר קק"ל דניאל עטר החליטו לשתף פעולה ולהירתם בכל הכוח במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים קדמה באזור הצפון
15 במאי 2019

80 מלגות חולקו לסטודנטים תושבי גבעתיים

שעות ההתנדבות של הסטודנטים כוללות הדרכה וליווי בני נוער במרכזי הנוער העירוניים, חונכות אישית, ליווי ומפגש חברתי לאוכלוסיית הגיל השלישי במסגרת הרווחה, פעילות במסגרת מדור הצעירים של עיריית גבעתיים ועוד
6 במאי 2019

יו"ר מפעל הפיס רו"ח אביגדור יצחקי סייר יחד עם חברי ועדת הביקורת של מפעל הפיס בכפר הסטודנטים של עמותת איילים בלוד

"שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מפעל הפיס מאפשר לנו לפעול בכל רחבי הארץ ולנתב את הכוחות הצעירים לטובת עשיה ציונית משותפת"
14 בינואר 2019

יו"ר מפעל הפיס סייר במכללת תל חי ונפגש עם סטודנטים בתכנית עתידים – צוערי פיס לשלטון המקומי

במסגרת התכנית, עוברים הסטודנטים הכשרה ייחודית הנמשכת לכל אורך התואר ולאחריהן משתלבים לתקופה של ארבע שנים, לפחות, במשרות מובילות ברשויות המקומיות בפריפריה, בדגש על הנגב והגליל.
14 באוקטובר 2018

מלגות בסכום של 760 אלף ₪ חולקו לסטודנטים ביוקנעם

ביום חמישי, ה-11 באוקטובר 2018, התקיים טקס הענקת מלגות מפעל הפיס ל-76 סטודנטים, בשיתוף עיריית יוקנעם. במסגרת קבלת המלגה, הסטודנטים מתנדבים למען הקהילה בעיר ומרחיבים בכך את מעגל הנתינה והתרומה לקהילה
לעוד מלגות הפיס