זכיה משודרגת

בשעות הבוקר של יום שני, ה-16/3/2020 הגיע לבית מפעל הזוכה מההגרלה שנערכה במוצ"ש ה-14/3/2020.

הזוכה מילא טופס מסוג שיטתי חזק 5 בעלות של 105 ₪, וכתוצאה מכך זכה בנוסף לפרס הראשון גם 4 פעמים בפרס השני. סכום זכייתו הסופית הינו 5,600,000 ₪ (כשגובה הפרס הראשון בהגרלה עמד על 5 מיליון ₪). הזוכה, נשוי + 5 ילדים וסב גאה לנכדים, מתגורר באחת מעריי המכרז.

הזוכה סיפר: "אני ממלא באופן קבוע טופס לוטו בכל הגרלה. יש לי מספר מזל אחד אותו אני מקפיד לסמן בטופס, וכל יתר המספרים הלוטומט בוחר עבורי. ביום ההגרלה צפיתי בשידור ההגרלה  בטלוויזיה ביחד עם אשתי, כשהטופס לידי. בסיום ההגרלה הבנתי שזכיתי גם בפרס הראשון וגם בפרס השני, אולם לא ידעתי בשלב זה שאני הזוכה היחיד בהגרלה ולא יכולתי 'לתכנן' מה בכוונתי לעשות עם כספי הזכייה. רק כשהגעתי לבית מפעל הפיס התברר לי סכום הזכייה האמיתי".

הזוכה הנו שכיר, אשר מתגורר עם משפחתו בשכירות. "לצערי, לאורך כל השנים לא יכולתי להרשות לעצמי לרכוש נכס ולכן אנחנו גרים בשכירות. דבר ראשון שאני מתכוון לעשות הוא להתחיל לחפש בית חדש בעיר מגוריי. אני מקציב לכך חצי מכספי הזכייה, ואת החצי השני אני מתכוון לייעד לעוד כמה שנים, כשאצא לגמלאות. לא היה לי מזל גדול בחיים מבחינת פרנסה, ואין לי מספיק חסכונות ליום בו אצא לפנסיה. בזכות הזכייה אוכל לצאת לפרישה באופן מכובד הרבה יותר".

עוד סיפר הזוכה כי בשלב זה רק אשתו יודעת על דבר הזכייה, ושאין הוא מתכוון לשתף בכך אדם נוסף. "הכל עדיין טרי, ואני ואשתי מאוד נרגשים. החלטנו בשלב זה אפילו לא לספר לילדנו".

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס הראשון בלוטו

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "בימים מורכבים אלה עבור כל תושבי מדינת ישראל, אני שמחה על נקודה של אור ושמחה בחייה של עוד משפחה בישראל, אשר תוכל לפתוח בדף חדש וליהנות מכספי הזכייה. כולי תקווה שנחזור לשגרה מלאה במהרה וכי אנשים ישמרו על מורל (ומזל) גבוה".

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון ₪) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב- 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪  (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).

סיפורי זוכים
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
לעוד סיפורי זוכים