חמסה חמסה חמסה

בבוקר שמשי של יום חמישי, הגיעו שמחים ונרגשים הזוכים בפרס הראשון בלוטו על סך 5 מיליון ₪, מהגרלה שהתקיימה ב-4/2/2020.

הזוכים, זוג ממרכז הארץ העוסקים במקצועות חופשיים, סיפרו כי במהלך כל חייהם הם עובדים קשה למען רווחת ילדיהם.

הזוכה, שהחודש תחגוג יום הולדת 55 סיפרה: "לפני 5 חודשים נולד לנו נכד ראשון ומאז אני מסייעת רבות בגידולו. לאחר שסיימתי ביקור אצל הנכד, עברתי דרך הסופר לבצע קניות שוטפות. ביחד עם השקיות עברתי ליד דוכן הפיס ושלחתי טופס לוטומט לקראת ההגרלה הקרובה. אני משתדלת למלא תמיד טופס לוטו רגיל בעלות של לא יותר מ- 30 ₪. תמיד האמנתי שהמזל יגיע גם אלי, ואכן ההתמדה השתלמה".

בעלה הוסיף: "לפני שבוע פינקנו את עצמנו בטיול ב'שרונה', אשר צמוד לבית מפעל הפיס. במהלך הטיול הסתכלתי על הבניין ואמרתי לאשתי: 'הגיע הזמן שנבקר גם בבית מפעל הפיס'. זה פשוט מדהים, איך בתוך מספר ימים המשאלה שלי התגשמה, ולבסוף אכן הגענו לבית מפעל הפיס לפדות את הפרס הראשון בלוטו".

את דבר הזכייה גילה הזוג יום למחרת ההגרלה. הזוכה משתפת: "יש לי הרגל קבוע במסגרתו יום לאחר ההגרלה, מיד לאחר שאני מתעוררת, עוד לפני הקפה, אני נכנסת לאתר מפעל הפיס לבדוק את התוצאות. בדקתי את המספרים שעלו בגורל מול הטופס שלי והייתי בהלם. שלחתי טופס לוטומט, לא האמנתי שהמספרים שהגרילה עבורי המכונה, הם המספרים הזוכים. מכיוון שבעלי קם לפניי לעבודה הוא לא היה בבית. מיד התקשרתי אליו, בזמן שהוא היה במהלך פגישת עבודה". "הידיעה פשוט הוציאה אותי מריכוז", שיתף הבעל, "מי שישב מולי לא הבין איזו בשורה משמחת קיבלתי...".

במהלך הלילה סיפרו הזוכים שהתקשו להירדם, וניצלו את הזמן לדון ביניהם מה הם מתכוונים לעשות עם כספי הזכייה. "הדבר הראשון שאנחנו מתכוונים לעשות הוא לצאת לחופשה ספונטנית בסופ"ש הקרוב – מגיע לנו להתפנק. כשנשוב אנחנו מתכוונים ללכת לבנק ולסגור סופית את המשכנתא ומספר הלוואות שלקחנו על מנת לסייע לילדנו. אנחנו לא מתכוונים לעשות שינויים דרמתיים בחיינו, ומעדיפים להמשיך בחיים צנועים ושלווים".

בתמונה: הזוכים בפרס הראשון בלוטו

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון ₪) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב- 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪  (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".

סיפורי זוכים
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
לעוד סיפורי זוכים