נחנך מרכז קהילה, ספורט ופנאי בשכונת האגמים בנתניה

במעמד ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר ומנהלת מחלקת מבני פיס במפעל הפיס, עירית בן מנחם – התקיים ביום חמישי האחרון טקס חנוכה חגיגי של מרכז הקהילה, הספורט והפנאי שהוקם בבית הספר דוידי בשכונת האגמים בעיר. המרכז החדשני הוקם על ידי העירייה, במימון מפעל הפיס, בהשקעה של למעלה מ – 10 מיליון שקלים.

המבנה מכיל אולם ספורט למשחקי כדור ופעילויות ספורט נוספות וכן אולם סטודיו וחדרי ספח ובהם: חדר המיועד לתנועה ומחול וחדר המיועד לאומנויות הלחימה. האולם נבנה בסטנדרטים גבוהים כולל מזגן וריצפת פרקט משובחת וכן מחיצה לחלוקת האולם לשתי יחידות לימוד ואימון נפרדות.

האולם משמש בשעות הבוקר את ביה"ס ובשעות אחה"צ והערב משמש כמרכז קהילה, ספורט ופנאי לפעילות חוגית וקהילתית
המרכז מציע מגוון חוגים כגון: שחמט, אלקטרוניקה, הכנה לכיתה א', זומבה, יוגה, קפוארה, בלט וג'אז, התעמלות אמנותית , כדורסל בנים ובנות ועוד. כמו גם פועלת במרכז תנועת הילדים החדשה "בומרנג" ומעת לעת פעילויות ואירועים לכל קהילת שכונת אגמים.
יצוין כי תוך פרק זמן קצר מאז פועל מרכז הקהילה, ספורט ופנאי משתתפים בפעילות החוגית יותר מ-500 פעילים ופעילות רשומים.

בדבריה, העלתה ראש העיר, מרים פיירברג-איכר על נס את אישיותו המיוחדת והייחודית של דוידי שמצאה את ביטוייה במגוון התפקידים שביצע, כמודל של אהבת הארץ, נחישות, אומץ, עשייה חינוכית וחתירה למצויינות בחייו הצבאיים והאזרחיים גם יחד, מה שהביא אותה לקרוא לבית הספר על שמו.

מנהלת מחלקת מבני פיס במפעל הפיס, עירית בן מנחם: "מפעל הפיס משקיע משאבים רבים בעיר נתניה ומקיים שיתוף פעולה פורה עם העירייה במטרה לשפר את איכות חייהם של תושבי העיר. מדובר בפרויקט ייחודי המשלב אולם ספורט ומתחם של חדרי חוגים שישרת את תושבי שכונת אגמים שעד כה לא היה ברשותם מבנה מתאים לשימושים אלה".

בתמונה: בית הפיס לקהילה בשכונת האגמים, נתניה

בטכס השתתפו מ"מ ראש העיר, אלי דלל, חבר המועצה, הממונה על החינוך, עקיבא יצחקי, חברת המועצה טלי מולנר וחבר המועצה אהרן אורגד, מנכ"ל העירייה, יורם כהן, מבקר העירייה, דב כץ, מנהלת אגף משאבי אנוש, חיה שניידר, מהנדס העירייה ארז טל, ראש מינהל תפעול, ליזי אורון, מנהל אגף הספורט, מוטי שעיבי ומנכ"ל "רגעים", משה קייזלר.

בזכות הפיס
5 בינואר 2020

הפעלת מוקד לשירותי רפואה דחופה גם בשעות הלילה בערערה בנגב

מיזם משותף של הרשות המקומית, משרד הבריאות ומפעל הפיס להפעלת מוקד שייתן מענה רפואי לתושבי האזור גם לאחר שעות הפעילות של קופות החולים
5 בינואר 2020

אולם הספורט המודרני והמשודרג נחנך בהר חברון

הקמת האולם התאפשרה הודות לסיוע משמעותי בעלויות ההקמה שניתן על ידי מפעל הפיס בסך של 6.4 מיליון ₪
9 בדצמבר 2019

במעמד ראש העיר ונציגת מפעל הפיס נחנכה הגלריה העירונית החדשה לאמנות עכשווית ברמת השרון

מפעל הפיס הקצה סכום של כ- 9 מיליון שקלים לטובת הפרויקט
23 בספטמבר 2019

נחנך מתחם הסקייטפארק של לוד

הפארק נבנה הודות לסיוע של מפעל הפיס בהשקעה של כ- 7 מיליון ₪
20 באוגוסט 2019

שנת הלימודים הקרובה נפתחת בבשורה גדולה לילדי הגנים בבית שמש: עיריית בית שמש ומפעל הפיס ישפצו בכ- 4.5 מיליון ₪

בשורה לילדי הגנים לקראת פתיחת שנת הלימודים: הצללה, מתקני חצר חדשים, ושיפוץ בגני ילדים בשווי 4.5 מיליון ₪
לעוד בזכות הפיס