אירוע ה"פלאש מוב" הגדול ביותר בישראל

400 רקדנים מקצועיים פשטו בהפתעה על חוף ראשון-לציון ופתחו בריקוד המוני מטורף.
מדובר באירוע ה "פלאש מוב" הגדול ביותר שנראה עד כה בישראל בו השתתפו רקדנים מהלהקות המובילות בארץ כדוגמת בת דור, מיומנה ועוד; הריקוד ההמוני מהווה חלק מהקמפיין החדש של הלוטו

400 רקדנים מקצועיים פשטו אתמול בשעות הצהריים ללא כל התראה מוקדמת על חוף ראשון- לציון ופתחו בריקוד המוני מטורף. הריקוד המכונה בשפה המקצועית "פלאש מוב" סחף את אלפי הרוחצים המופתעים שהשתזפו על החוף, ומהווה חלק מקמפיין הלוטו של מפעל הפיס שעלה לאוויר במהלך השבועיים האחרונים.

אירוע ה"פלאש מוב" - חוף ראשון לציון

מדובר באירוע ה"פלאש מוב" הגדול ביותר שנראה עד כה בישראל, אשר נמשך כשש דקות, במסגרתו פשטו על חוף ראשון לציון מאות רקדנים ממיטב להקות ישראליות: בת דור, מיומנה, הקיבוצית וכן מיטב רקדני הברייק דאנס וההיפ הופ בארץ. מבלי שלנופשים בחוף היה כל מושג על שעתיד להתרחש, בשעה 14:00 החלה להישמע בחוף מוסיקה קצבית וסוחפת מרמקולים נסתרים. הרקדנים, שעד לאותו רגע היוו חלק מקהל הרוחצים על החוף, קמו בתאום מלא ופתחו בריקוד המוני מטורף כשהם סוחפים את הקהל המופתע כולו. בנוסף, 7 כדורי ענק בדמות כדורי הלוטו אשר נטמנו עמוק בחול לילה קודם, יצאו מהחול בהפתעה ולא השאירו את הרוחצים אדישים. אל הרוקדים הצטרפו בובות אדם בדמות כדורי הלוטו ובמקביל נזרקו אלפי כדורי ים צבעוניים מן השמיים באמצעות מצנחי רחיפה.

כמקובל בכל העולם באירועים מסוג זה, הטלפונים הניידים נשלפו, כולם מיהרו לצלם תמונות וצילומי ווידאו ולשלוח אותם לחברים ברשתות החברתיות השונות.

במהלך חודש אוגוסט יצא מפעל הפיס בקמפיין חדש בכיכובם של כדורי הלוטו אשר כלל מספר סרטונים מלאי הומור תחת הכותרת "תנו למספרים לסדר לך את החיים".

אירוע ה"פלאש מוב" הופק על ידי חברת ההפקות "מיתוס" וצילום האירוע בוצע ע"י חברתו של גלעד עדין.

גלריית תמונות מאירוע הפלאש-מוב, חוף ראשל"צ 03/09/2010

שונות
11 במרץ 2019

יו"ר מפעל הפיס סייר בקלנסווה וביקר במרכז סנדיאן בעיר

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי, סייר ביום שני, ה-11/3/2019 בקלנסווה וביקר במרכז סנדיאן מבית איזי שפירא בעיר.
20 בנובמבר 2018

מפעל הפיס קיבל פרס חדשנות מארגון הלוטו העולמי כהוקרה על פעילות שיווקית ייחודית למותג חישגד

בכנס של ארגון הלוטו העולמי, WLA, בהשתתפות מאות נציגים ממפעלי הלוטו בעולם אשר התקיים בבואנוס איירס, העניק הארגון למפעל הפיס את פרס החדשנות, כהוקרה על פעילות שיווקית ייחודית למותג חישגד
24 בינואר 2017

יש מזל במנוי פיס - זכיות 2016

אלו מנויים זוכים יותר - הגברים או הנשים? מאיזה אזור מגיע המנוי שזכה לאחר שלושה חודשים בלבד? מפעל הפיס מסכם את שנת 2016 ב"מנוי פיס"
8 בינואר 2016

מפעל הפיס חושף את נתוני הלוטו לשנת 2016

כמה מיליונרים חדשים נוספו בשנת 2016? ומי זוכה יותר - הרווקים או הנשואים?
23 בספטמבר 2014

סיכום תשע"ד - 61 מיליונרים חדשים

ישראל גדלה בשנה ויחד איתה נוספו גם 61 מיליונרים חדשים
לעוד שונות