מפעל הפיס זכה בתחרות סרטוני פרסום בינלאומית

מפעל הפיס זכה במקום הראשון בתחרות סרטוני פרסום בינלאומית למפעלי הגרלות שהתקיימה השנה באיסטנבול במסגרת הכנס השנתי של הארגון האירופאי למפעלי הגרלות (EL).

במקום הראשון זכה סרטו של מפעל הפיס להגרלת הלוטו באמצעות משרד הפרסום "ת"א מוסקווה" מדובר בסרט שיוצר בארץ למגזר הרוסי. בקטגוריה זו היו מועמדים 35 סרטים מכל העולם.

במקום השלישי זכה סרטו של מפעל הפיס לחישגד ברצלונה באמצעות משרד הפרסום גיתם BBDO, סרט זה נבחר מתוך 15 סרטונים מכל העולם.

תחרות סרטי פרסום למפעלי הגרלות נערכת מידי שנה במסגרת הכנס השנתי למפעלי הגרלות באירופה. בכל שנה ניגשים עשרות סרטים לתחרות. זוהי הפעם הראשונה בה מפעל הפיס קוטף את המקומות הראשון והשלישי. מפעל הפיס הגיש לתחרות 5 סרטונים- 4 סרטים ללוטו וסרט אחד לחישגד.

ארגון ההגרלות האירופאי למפעלי הגרלות מאגד את כלל מפעלי ההגרלות במדינות אירופה. המדינות החברות בארגון חולקות מידע בשורה של תחומים, הן שיווקיים והן טכנולוגיים. מפעל הפיס חבר בארגון מאז הקמתו בשנת 1999.

בנוסף, במסגרת הכנס השנה נבחר שאול סוטניק, מנכ"ל מפעל הפיס לתפקיד המבקר הפיננסי בארגון הלוטו האירופאי. במסגרת התפקיד יהיה אחראי על אישור ופיקוח התקציב של ארגון המאגד בתוכו את כל מפעילי ההגרלות החוקיות באירופה, ועל ביצוע התפקיד הלכה למעשה.

שונות
11 במרץ 2019

יו"ר מפעל הפיס סייר בקלנסווה וביקר במרכז סנדיאן בעיר

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי, סייר ביום שני, ה-11/3/2019 בקלנסווה וביקר במרכז סנדיאן מבית איזי שפירא בעיר.
20 בנובמבר 2018

מפעל הפיס קיבל פרס חדשנות מארגון הלוטו העולמי כהוקרה על פעילות שיווקית ייחודית למותג חישגד

בכנס של ארגון הלוטו העולמי, WLA, בהשתתפות מאות נציגים ממפעלי הלוטו בעולם אשר התקיים בבואנוס איירס, העניק הארגון למפעל הפיס את פרס החדשנות, כהוקרה על פעילות שיווקית ייחודית למותג חישגד
24 בינואר 2017

יש מזל במנוי פיס - זכיות 2016

אלו מנויים זוכים יותר - הגברים או הנשים? מאיזה אזור מגיע המנוי שזכה לאחר שלושה חודשים בלבד? מפעל הפיס מסכם את שנת 2016 ב"מנוי פיס"
8 בינואר 2016

מפעל הפיס חושף את נתוני הלוטו לשנת 2016

כמה מיליונרים חדשים נוספו בשנת 2016? ומי זוכה יותר - הרווקים או הנשואים?
23 בספטמבר 2014

סיכום תשע"ד - 61 מיליונרים חדשים

ישראל גדלה בשנה ויחד איתה נוספו גם 61 מיליונרים חדשים
לעוד שונות