חגיגה של זוכים

לבית מפעל הפיס בתל אביב, הגיעו הזוכים בפרס השני בהגרלת הלוטו שהתקיימה בתאריך 13/6/2020. בהגרלה זו, זכו 3 זוכים שונים בפרס השני. זוכה יחיד במסלול הלוטו (שזכה ב-1,000,000 ₪) ושני זוכים שונים במסלול הדאבל לוטו (שזכו כל אחד ב-2,000,000 ₪).

ראשונים הגיעו בני זוג, מאזור המרכז, בתחילת שנות ה- 50 לחייהם. הזוג, הורים גאים ל- 8 ילדים, סיפרו: "צפינו בשידור ההגרלה באינטרנט, ולא האמנו שהמספרים שלנו עלו בגורל. צפינו בהגרלה שוב ושוב רק כדי להיות בטוחים שאנחנו לא חולמים. כרגע לא שיתפנו את דבר הזכייה עם אף אדם, כולל ילדנו. לא תכננו מה בכוונתנו לעשות עם כספי הזכייה, אולם דבר אחד ברור לנו והוא – שניתן מעשר לנזקקים".

הזוג השני, שהגיע לבית מפעל הפיס, זכה בפרס השני בדאבל לוטו בסכום של 2,000,020 ₪. בני הזוג, בתחילת שנות ה- 60 לחייהם, שיתפו אותנו בסיפורם המדהים והיוצא דופן.

הזוכה סיפר: "לפני 25 שנה היה לי טופס לוטו שנשפך עליו כוס תה. הטופס נהרס ולא היתה לי ברירה אלא לזרוק אותו לפח. רצה הגורל והמספרים בטופס זכו בפרס השני. לצערי, בגלל שהטופס נזרק, לא יכולתי לדרוש את הזכייה, אולם המשכתי להאמין ולא וויתרתי. לפני 15 שנה זכיתי בהגרלה מיוחדת שהתקיימה במכונית חדשה".

בני הזוג, אנשים צנועים שכל חייהם בנוסף לעבודתם עוסקים גם בהתנדבות ובעזרה לאוכלוסיות מוחלשות ותורמים באופן קבוע סלי מזון לנזקקים בחגים.

האישה סיפרה: "לפני כחצי שנה, בעלי עבר תאונת עבודה ומאז אנחנו נמצאים בהתנהלות מול ביטוח לאומי. בחודשים האחרונים נאלצנו להיות בצד השני של המתרס ולקבל עזרה והלוואות על מנת להתקיים ולמרות זאת לא סיפרנו לילדים על הקושי, כיון שלא רצינו להדאיג אותם ושמרנו על אופטימיות. אנחנו מסתכלים על הדברים הטובים בחיים ומעריכים את הדברים הקטנים היומיומיים כמו למשל פרח חדש שפורח בגינתנו".

כשנשאלו כיצד גילו על דבר הזכייה, ענה הזוכה: "יום לאחר ההגרלה הייתי במפגש חברתי, בו בדקתי את הטופס, אולם לא הייתי מרוכז ולא שמתי לב שזכיתי בפרס השני. כשהגעתי הביתה בדקתי שוב את הטופס ואז התברר לי שהמזל לא שכח אותי. קראתי מיד לאשתי, הושבתי אותה ואז אמרתי: 'זכינו בלוטו!'. תגובתה של אישתי לא איחרה לבוא, ופרץ של דמעות אושר הציף אותה. דבר ראשון שעשינו הוא לתכנן כיצד נחזיר הלוואות שנטלנו על עצמנו ומה בדיוק נספר לילדים".

הזוג השלישי שהגיע, זכה בסכום של 2,000,000 ₪ בדאבל לוטו באותה הגרלה.

בתמונה: הזוכים בפרס השני בדאבל לוטו

בני הזוג, בתחילת שנות ה- 60 סיפרו בהתרגשות על גילוי הזכייה. הבעל בדק כהרגלו יום אחרי ההגרלה ולא האמין למראה עיניו. הוא בדק שוב ושוב את המספרים עד שהיה משוכנע שאין שום טעות. בבדיחות הדעת התקשר לאשתו ואמר לה שיש לו בשורה לספר לה והרחיב: "הבאנו 6". אשתו שאלה אותו מספר פעמים אם הוא בטוח, והיתה משוכנעת שהוא מותח אותה.

בני הזוג, שכירים מהדרום סיפרו כי יש להם "דוכן מזל" שבו הם רוכשים כרטיסי לוטו ואף זכו במספר פרסים קטנים בשנתיים האחרונות. את דבר הזכייה סיפרו בינתיים רק לאחד מילדיהם, והם מתכוונים לסגור את המשכנתא ולסייע לילדיהם בתשלום ללימודים גבוהים.

סיפורי זוכים
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
לעוד סיפורי זוכים