8 מיליון סיבות טובות להאמין

למשרדי מפעל הפיס הגיעה הזוכה הנרגשת בפרס הראשון בלוטו ב- מעל ל- 8 מיליון ₪, מהגרלה שנערכה ביום שלישי 2/6/2020.

הזוכה, באמצע שנות הארבעים לחייה מאזור הדרום, נשואה עם 2 ילדים, שכירה, מספרת שהתחילה למלא לוטו רק ב- 5 השנים האחרונות, אך למעשה, זוהי לא הפעם הראשונה בה היא זוכה ובעבר כבר נהנתה ממספר זכיות קטנות יותר ואף הייתה קרובה מאוד לזכייה גדולה.

הטופס שאותו מילאה הזוכה הינו טופס שיטתי, שבו שזרה תאריכי ימי הולדת של הקרובים לה ו-'המס' החזק' 6 נבחר על ידי הזוכה משום שמילאה את הטופס ב- 1/6.

לאורך כל הזמן, הייתה לה אמונה חזקה שתזכה בפרס הגדול ולמרות שכבר הפכה למושא ל'הקנטות' מצד חבריה - היא המשיכה להאמין: "אמרתי לכל מי שצחק שיום יבוא ואני אזכה בגדול. זו רק שאלה של זמן", סיפרה הזוכה הנרגשת.

הזוכה בפרס הראשון בלוטו

הזוכה מספרת: "לאחר ההגרלה הייתה לי הרגשה חזקה שהפעם זכיתי. הסתגרתי בחדר, נכנסתי לאתר מפעל הפיס והתחלתי לבדוק את המספרים. כשעברתי על המספרים לא האמנתי למראה עיני. מספר ועוד מספר ועוד... עד שהגעתי להבנה שיש לי את כולם! כשהבנתי שזכיתי בפרס הראשון התחלתי לרעוד ממש מרוב התרגשות. מייד קראתי לבעלי ובתי שהיו בבית וסיפרתי להם: 'אמרתי לכם כל הזמן שבסוף אזכה והרגע הזה הגיע'. בני המשפחה היו בהלם ובדקו את הטופס שוב ושוב".

הזוכה מספרת עוד: "מאז נודע לי על הזכייה אני בקושי מצליחה לישון או לאכול מרוב התרגשות".

לזוכה המאושרת יש כבר תכניות ברורות מה לעשות עם הכסף: "בפעם הראשונה בחיי אוכל סוף סוף לקנות דירה ולעזור לילדי כדי שיוכלו להתחיל את חייהם ממקום נוח ויציב יותר. לצד החלומות על זכייה בלוטו תמיד האמנתי בעבודה קשה ואני לא מתכוונת אפילו לקחת חופשה כדי לעכל את הבשורה. המסר שלי לכולם הוא: לעבוד קשה אבל להמשיך לחלום. מי שמאמין ורוצה משהו בחיים - זה יקרה לו".

דפנה נעים שאול, סמנכ"ל שיווק, מכירות ופרסום במפעל הפיס: "אני שמחה על הנחישות שהשתלמה לזוכה ועל עוד זכייה משמעותית למשפחה בישראל, אשר תוכל לפתוח בדף חדש ומרגש בחייה ולהגשים תכניות רבות".

סיפורי זוכים
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
לעוד סיפורי זוכים