זכה "לפני הקורונה" ומימש רק אחרי "החזרה לשגרה"

ביום ראשון שעבר (26/4/2020) הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה מהגרלה שנערכה בתאריך 17/3/2020, בדאבל לוטו, זוכה יחיד בפרס של 10 מיליון ₪, בן 62 מאזור הדרום.

הזוכה מספר כי הוא ממלא טופס בקביעות ובכל פעם בוחר מס' אקראיים ולוטומט. בד"כ הוא בודק את הטופס מס ימים אחרי ההגרלה. הפעם, הוא מספר: הייתה לו "הרגשה טובה". כשראה את ההגרלה בטלוויזיה, הוא כתב את המספרים מאחורי הטופס וניגש מיד לאשתו כדי לבדוק את הטופס יחד.

הזוכה, שגילה את זכייתו בסמוך לסגירת המשק בשל הקורונה, הגיע לבית מפעל הפיס לאחר מעל לחודש מזמן הזכייה, מיד כשבית מפעל הפיס נפתח לקבלת זוכים עם תחילת "החזרה לשגרה". הוא סיפר לילדיו על הזכייה ואמר להם בהתרגשות כי ישתמש בחלק מהכסף כדי לסייע להם. כרגע אין לו תכניות מיוחדות והוא רוצה להמתין לסיום הקורונה על מנת לקבל החלטות עסקיות.

הוא סיכם את השיחה באומרו: "בימים אלה מה שאני מבקש זה רק בריאות ואושר".

מספר ימים לאחר מכן, ביום שני 4/5/2020, הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה הגדול בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצ"ש 2/5/2020, בפרס הראשון ע"ס 14 מיליון ₪. הזוכה מילא טופס דאבל לוטו לוטומט בעלות של 66 ₪ (כולל אקסטרה).

הזוכה, פנסיונר טרי המתגורר באחת מערי גוש דן, גילה את דבר זכייתו יום לאחר ההגרלה. הזוכה מספר כי חיפש פתק שהיה בארנק ונתקל במקרה בטופס הדאבל לוטו, שכבר הספיק לשכוח שרכש בכלל. הוא נכנס מיד לאתר מפעל הפיס לבדוק את התוצאות ולברר אם יש זוכים.

הזוכה מספר: "התחלתי לסרוק את המספרים והטבלה השנייה בטופס כללה את 6 המספרים והמספר החזק. חשבתי לרגע שאני לא רואה טוב או אולי מדמיין, ובדקתי שוב ושוב. למעשה בדקתי 4 פעמים את הטופס. באותו רגע הייתי לבד בבית והמתנתי בסבלנות לאשתי, כדי שאוכל לספר לה. בתוך שעה אשתי חזרה הביתה. הושבתי אותה ואמרתי לה: 'את לא תאמיני -זכינו בלוטו!'. אשתי מאוד התרגשה, עד כדי דמעות, ועברו דקות ארוכות עד שנרגעה".

עוד הוא הוסיף: "בד"כ אני ממלא מספרים ידנית, לאחרונה החלטתי להשתמש גם בלוטומט. יום לפני ההגרלה, עברתי ליד דוכן מפעל הפיס, הייתה לי 'אנרגיה בלתי מוסברת', תחושה מאוד חזקה שאני צריך לשלוח טופס."

כשהזוכה הגיע לבית מפעל הפיס, הוא הבין שזכה בלא פחות מ - 14 מיליון ₪. "אמרתי לעצמי שהדבר הראשון שאעשה הוא לקנות לשלושת ילדיי דירות כדי להקל את חייהם עד כמה שאפשר."

"אני ואשתי לא צעירים והריחוק החברתי שנכפה עלינו הקשה עלינו מאד. בשבועות האחרונים פגשנו מרחוק את ילדינו ונכדינו. היות וילדינו שוכרים דירות החלטתי שכל אחד מהם יקבל כעת דירה יפה. אני מתכנן שביום בו הכסף יופקד בבנק אתקשר לכל אחד מהם, להפתיע אותם בדבר הזכייה ובמה שהם יקבלו מאיתנו בקרוב. אנחנו נחכה עוד זמן עם המפגש הפיזי....".

לסיכום השיחה אמר הזוכה: "ידעתי תמיד שיום אחד אזכה!".

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס הראשון (14 מיליון ₪) בדאבל לוטו

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "בימים של חוסר ודאות, אני מברכת על כל נקודה של אור ושמחה בחייהן של עוד משפחות בישראל, ומאחלת לזוכים שייהנו מכספי הזכייה וישתמשו בהם בתבונה. כולנו תקווה שנחזור לשגרה מלאה ובמהרה".

סיפורי זוכים
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
לעוד סיפורי זוכים