בצל הקורונה - הזכייה הראשונה של 'החזרה לשגרה'

בהגרלת הלוטו הראשונה, לאחר הפסקת הפעילות בשל משבר הקורונה, שנערכה במוצ"ש, ה-25/4/2020, נולד מיליונר חדש אשר זכה בפרס השני בדאבל לוטו בסכום של 3 מיליון ₪. ביום ראשון, למחרת ההגרלה, הגיע הזוכה שמח ונרגש לבית מפעל הפיס.

הזוכה, גבר בן 29, נשוי + 1, המתגורר באחת מערי השפלה, בדק את הטופס בשעות הבוקר המוקדמות וגילה לתדהמתו כי הוא זכה בפרס גבוה. "ניגשתי לדוכן מפעל הפיס בבוקר וראיתי את התוצאה. השוואתי את המספרים הזוכים מול המספרים שבטופס, והבנתי שזכיתי למעשה בפרס השני. שמתי לב שאני הזוכה היחיד ברמת פרס זו. הדבר הראשון שעשיתי הוא להתקשר לאשתי", סיפר הזוכה, והוסיף: "הזכייה הגיעה עבורנו בדיוק בזמן הנכון. אין לי ספק שמעתה אשן הרבה יותר טוב בלילה."

כשנשאל מה בכוונתו לעשות עם כספי הזכייה, ענה הזוכה: "אקח לי את הזמן לחשוב על זה, אתייעץ ואחליט רק לאחר מכן. הייתי מאוד שמח להשקיע ולהרחיב את העסק בו אני שותף, אבל בימים אלה הכל דינמי ולא ברור מה יהיה מחר. לכן, אמתין מעט שהמצב בעולם יתבהר ורק אז אוכל לקבל החלטה מושכלת. כרגע אפקיד את הכסף בבנק ואמתין לימים טובים יותר לפני שאשקיע אותו".

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "בימים של חוסר ודאות, אני מברכת על כל נקודה של אור ושמחה בחייהן של עוד משפחות בישראל, ומאחלת לזוכה שייהנה מכספי הזכייה וישתמש בהם בתבונה. כולנו תקווה שנחזור לשגרה מלאה ובמהרה".