המסכה ששווה מיליונים: הגרלה אחת - 3 מיליונרים חדשים

בבוקר יום רביעי 11/3/19 הגיע הזוכה בפרס השני ע"ס 1.5 מיליון ₪ לבית מפעל הפיס. הזוכה נשוי + 5 ילדים וסב גאה ל-10 נכדים, מאחד מיישובי המרכז, עצמאי העוסק ביזמות עסקית. רק לפני שבוע, חגג את יום הולדתו ה-60 באירוע רב משתתפים עם כל בני משפחתו וחבריו.

"אני לא ממלא לוטו באופן קבוע", סיפר הזוכה והוסיף: "בהגרלה זו החלטתי לשלוח טופס לוטומט, כי אין לי מספרים קבועים. אני מאמין 'שהכל זה מלמעלה'. אם השם ירצה – אתוגמל".

כשנשאל כיצד גילה על דבר זכייתו ענה: "בדרך כלל אני לא בודק מיד את הטופס שאני שולח. אני נוהג ללכת בזמני החופשי לדוכן מפעל הפיס, כמה ימים לאחר ההגרלה, ובודק את הטופס בסיועו של הזכיין. הבוקר, נכנסתי ליישומון מפעל הפיס וראיתי שששת המספרים שעלו בגורל קיימים אצלי בטופס. לרגע חשבתי שזכיתי בפרס הראשון. כשהגעתי לבית מפעל הפיס הבנתי שלמעשה זכיתי בפרס השני, על סך  1.5 מיליון ₪, שזה לא 40 מיליון, אבל מכובד מאוד וכמובן שאני שמח בחלקי ומסתפק בזה.

"אשתי לדוגמא, בניגוד אלי, לא מאמינה גדולה במזל. לא פעם היא אמרה לי שאני סתם ממלא טפסים ושאין סיכוי בעולם שאזכה בפרס משמעותי. לא רציתי בשלב זה לשתף אף אחד שזכיתי, גם לא אותה.. כשאגיע הביתה, אספר לה שההשקעה הצנועה שעשיתי בטופס הלוטו הניבה לנו פרס כספי משמעותי. זה בוודאי ישנה את דעתה. אשתי כבר יותר משנה מאוד רוצה להחליף רכב. אני מתכוון להפתיע אותה ולספר לה קודם שהיא מקבלת בקרוב רכב חדש ורק אחר כך שזה בזכות הלוטו".

עוד סיפר הזוכה: "במשך שנים רבות אני עוקב אחר פעילות מפעל הפיס למען הקהילה באזור מגוריי. אני רואה את המבנים ומכיר אף מספר מלגאים שקיבלו מלגה משותפת ביחד עם הרשות המקומית, כך שבמקרים בהם לא זכיתי בעבר באף פרס, ידעתי שהכספים בסופו של דבר מנותבים למען מטרות טובות ולא לכיס של אדם פרטי כלשהו. אני אמשיך למלא לוטו בעתיד, ואולי ניפגש פה במפעל הפיס שוב, רק 'ההוא מלמעלה' יודע".

בתמונה: הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו

בבוקר יום חמישי, ה-12/3/2020 הגיע שמח ונרגש במיוחד הזוכה הנוסף לבית מפעל הפיס. הזוכה מילא טופס דאבל לוטו וזכה בפרס השני על סך 1.5 מיליון ₪.

הזוכה, בעל עסק עצמאי, רווק בתחילת שנות ה-30 לחייו, מתגורר באזור המרכז, סיפר: "אני נוהג לשלוח טופס דאבל לוטו פעם בשבוע לכל היותר. תמיד אני משתמש בלוטומט ואין לי מספרים קבועים. כך גם עשיתי עבור הגרלה זו. שלחתי טופס דאבל לוטו לוטומטי ביום ראשון, וביום שלישי, יום קיום ההגרלה, הייתה לי תחושת בטן חזקה שעלי למלא עוד טופס.. הזכיין הנפיק עבורי טופס והעביר את כרטיס האשראי במסלקה, אולם מכיוון ואכן, בפעם השלישית נקלטו נתוני הכרטיס האשראי שלי ורכשתי סופית את הטופס. בדיעבד עשיתי את ההחלטה הנכונה – הטופס השני שמילאתי עבור ההגרלה זכה בפרס!".

יום לאחר ההגרלה הגיע הזוכה לזכיין מפעל הפיס לבדוק את שני הטפסים שמילא. "הזכיין העביר את הטופס במכונה ואמר לי 'יש לך כאן זכייה גדולה. אתה צריך להגיע לבית מפעל הפיס'. בדקנו שנינו את המספרים הזוכים מול הטופס שלי וכך הבנתי שזכיתי בפרס השני. בעבר זכיתי בפרס השלישי וגם בפרס הרביעי, וידעתי שעלי להתמיד למלא – אחרת איך אזכה?. אני מאמין שאם אמשיך למלא לוטו אזכה גם בפרס הראשון. לכן, אני לא מתכוון להפסיק להשתתף בהגרלות הלוטו. התקשרתי מיד לבני משפחתי ולבת זוגי וסיפרתי להם על כך שזכיתי. דמעות של אושר זלגו מעיניי בזמן שסיפרתי. זה היה מעמד מאוד מרגש עבורי".

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "אני שמחה יותר מתמיד בימים אלו לחתום את חג הפורים בסיפורים משמחים ולצרף למשפחת הזוכים 3 מיליונרים חדשים. הזכיות יאפשרו לעוד משפחות התחלה חדשה ואני תקווה כי הזוכה בפרס הראשון יגיע לממשו במהרה. מאחלת לכל עם ישראל בריאות איתנה"

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון ₪) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב- 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪  (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).

סיפורי זוכים
26 באוקטובר 2020

עם היציאה מסגר שני, שני מיליונרים חדשים

שני המיליונרים הראשונים של תחילת החזרה השנייה לשגרה זכו יחד במעל ל- 25 מיליון ₪
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
לעוד סיפורי זוכים