משנה קריירה משנה מזל

בבוקר יום רביעי, ה-4/3/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו, על סך מיליון וחצי שקלים, בהגרלה שהתקיימה ערב קודם לכן.

הזוכה, נשוי + 2, מתגורר באחד מיישובי העמק, צפוי בעוד מספר ימים בודדים לחגוג את יום הולדתו ה-50.

הזוכה סיפר: "הבוקר התעוררתי עם מצב רוח מרומם במיוחד. לא יודע איך להסביר זאת, אבל הרגשתי שהולך להיות לי יום עם בשורות טובות. כהרגלי, הגעתי למכולת השכונתית, כפי שאני נוהג תמיד לעשות יום לאחר ההגרלה, לבדוק את הטופס ולשתות את הקפה שאני מאוד אוהב. כשהזכיין העביר את הטופס במכונה הוא התקרב אלי ואמר לי בלחש: 'יש לך כאן פרס גדול. רוץ מיד לבית מפעל הפיס!'. לא התאפקתי, וישר התחלתי לצעוק ולקפוץ משמחה. כל הנוכחים במקום חשבו תחילה שהשתגעתי, אבל ברגע שהבינו מה עומד מאחורי פרץ השמחה, כולם התרגשו ביחד איתי. שתיתי בלגימה אחת את הקפה ומיד התקשרתי לאשתי וליתר בני המשפחה הקרובה וסיפרתי להם על דבר הזכייה".

עוד שיתף אותנו הזוכה כי הזכייה הגיעה בדיוק בזמן.
"לפני מספר חודשים החלטתי לעשות שינוי כיוון מבחינה תעסוקתית. במשך 20 שנים עבדתי בתעשיית ההיי-טק, אבל לא הייתי מאושר. כל שעות הלחץ והטירוף אולי התאימו לי כשהייתי צעיר יותר. קבלתי החלטה לקחת פסק זמן מקצועית. למעשה, בדיוק לפני שבוע היה זה יומי האחרון בעבודה. בדרכי לבית מפעל הפיס הרהרתי לעצמי שבזכות ההחלטה לעשות את השינוי המקצועי בחיי, המזל האיר לי פנים". 

כנשאל מה בכוונתו לעשות עם כספי הזכייה ענה: "בדרך לבית מפעל הפיס אישתי הזכירה לי שהבטחתי לה ולילדיי טיול בחו"ל, מתישהו במהלך השנה הקרובה. אבל זה היה לפני 'משבר הקורונה'. עניתי לה: 'כל דבר בזמנו, אפשר גם לצאת לחופשה חלומית בישראל'.

"אני מתכוון להגשים חלום ישן, בו ארכוש נכס להשקעה, אשפץ ואשדרג אותו לפי ראות עיניי".

בתמונה: הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "אני שמחה לשמוע בכל פעם מחדש את הסיפורים האנושיים המרגשים של הזוכים, אשר חלקים מהם מסמנים עבורם משמעות מיוחדת שמקדמת את מזלם הטוב ומאפשרת להם לפתוח בהתחלה חדשה בחיים, עם אינספור הזדמנויות".

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון ₪) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב- 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪  (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).

סיפורי זוכים
15 בספטמבר 2020

מתנה לשנה החדשה: חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה בתדהמה כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר על סך 6 מיליון ₪!

במפעל הפיס הדגישו כי מדובר בפרס השני הגבוה ביותר שזכו בו מאז הוגדלו הפרסים באוגוסט 2019 וכן כי מאז חודש מאי 2015 לא חולק פרס שני בגובה זה
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
לעוד סיפורי זוכים