מזל של מתחילים

בתחילת השבוע בשעות הבוקר הגיעו לבית מפעל הפיס זוג צעיר תושבי הצפון אשר זכו בהגרלה שנערכה ב- 15/2/20 בפרס הראשון בלוטו ע"ס 10 מיליון ₪.

הזוכה הנרגש סיפר: "בימים האחרונים חלמתי והרגשתי שאני הזוכה הבא, ולכן ניגשתי למלא טופס".  הזוכה מילא כרטיס לוטומט בעלות של 48 ₪ בצאת השבת. למעשה, רק לפני חודשיים הוא מילא טופס בפעם הראשונה בחייו והוא מספר שהייתה לו הרגשה חזקה שיזכה בקרוב. הוא אף הגדיל ועשה עם אשתו תוכניות מה יעשו עם הכסף כשיזכו.

בני הזוג, בשנות ה 30 לחייהם, עוסקים בחינוך ורואים בעבודתם שליחות אמתית. לאחר שעות העבודה הגבר עוסק בפעילות חברתית בהתנדבות. לאחרונה, חלו שינויים במסגרת העסקתו וכעת הוא מחפש את המשך דרכו המקצועית.

במוצ"ש בלילה הגבר נכנס לאתר מפעל הפיס וגילה לתדהמתו שהוא הזוכה בפרס הראשון. הוא מיהר להעיר את אשתו,  שקפצה בבהלה ולא הבינה מה הסיבה שבעלה מעיר אותה. הוא סיפר לה את החדשות במטבח וביקש ממנה שתבדוק גם היא את המספרים.

כשהבינו שהם הזוכים, הם 'תפסו את הראש' ובילו את שארית הלילה בשיחות מה הם יעשו עם הכסף והחליטו שימשיכו לעבוד בתחומם וידאגו לרווחת ילדיהם.

את סוד הזכייה ישמרו לעצמם. הם שמחים בחלקם ויתנהלו עם הכסף באחריות.

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס הראשון בלוטו

סמנכ"לית שיווק, מכירות ופרסום במפעל הפיס דפנה נעים שאול מסרה: "אנו שמחים על ההזדמנות הגדולה שנפלה בחלקו של הזוג מעורר ההשראה שפגשנו ומאחלים להם להמשיך את חייהם בעשייה ברוכה ובהנאה מרובה".

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון ₪) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב- 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪  (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).