מפעל הפיס העניק 3.4 מיליון ₪ לקידום תכניות חברתיות בבאר שבע

במסגרת פרויקט "פיס בלב הקהילה" שמטרתו לקדם תכניות חברתיות, תכניות רווחה, תכניות קהילה נוער וצעירים רבות ומגוונות לרווחת תושבי העיר, העניק מפעל הפיס לעיריית באר שבע, בשנת 2019, מענק בסך 3.4 מיליון שקלים.

המענק סייע בין היתר בהשתתפות במימון תכנית העשרה למרכזי מצוינות שמוביל ראש העיר, מר רוביק דנילוביץ. כידוע, בבאר שבע פועלים חמישה מרכזי מצוינות בשלל תחומים: תיאטרון, מדעים וטכנולוגיה, ספורט, מוסיקה, מנהיגות ומעורבות חברתית.

המרכזים פועלים בכל שכבות הגיל (מגילאי הגן ועד יב') ומזמנים לתלמידים מגוון הזדמנויות ללמידה, העשרה, שיפור כישרונות ופיתוח מצוינות בתחומים השונים. כמו כן, הושקע המענק בקידום תכניות נוספות ובהן: טיפול בילדים ונוער בסיכון, קידום הישגים לאוכלוסיות השונות, עיר ללא אלימות, תכניות של הרשות למלחמה בסמים, תכניות הדרכה ואימון תעסוקתי וכן באירועי שיא לכלל מועדוני הנוער, סדנאות העצמה, הכשרות וסדנאות עבור בני נוער בתחום השירות המשמעותי ומגוון תכניות נוספות.

ראש העיר באר שבע, מר רוביק דנילוביץ': "אני מודה למפעל הפיס על ההשקעה והתמיכה שמסייעת לנו בקידום תכניות קהילתיות וחברתיות לרווחת תושבי העיר".

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי: "מפעל הפיס גאה להמשיך ולהוביל את "פיס בלב הקהילה" במסגרתו הרשויות המקומיות מנצלות את הקצאות מפעל בפיס לא רק לצורך מבנים אלא גם לתכניות הפעלה בתחומי הרווחה ובדגש על האוכלוסיות שהכי זקוקות לו. מפעל הפיס ימשיך להעמיק את ההשקעה בתחומים אלה גם בשנים הבאות יחד עם הרשויות המקומיות ובדגש על ערי הפריפריה. אני מודה לראש העיר באר שבע, מר רוביק דנילוביץ' על שיתוף הפעולה הפורה ועל ההירתמות המיידית לכל תכנית שיכולה להיטיב עם תושבי העיר".

בזכות הפיס
6 בפברואר 2020

מפעל הפיס יממן תכניות חברתיות למען שורדי השואה ובני הדור השני בפתח תקוה

המרכז העירוני להנצחת השואה בפתח תקוה, מקיים פעילויות לתיעוד סיפורי הניצולים והנצחת הנספים. למרכז תפקיד חשוב בשימור הזיכרון והנחלתו לדורות הבאים במסגרת הציווי "לזכור ולא לשכוח"
5 בינואר 2020

הפעלת מוקד לשירותי רפואה דחופה גם בשעות הלילה בערערה בנגב

מיזם משותף של הרשות המקומית, משרד הבריאות ומפעל הפיס להפעלת מוקד שייתן מענה רפואי לתושבי האזור גם לאחר שעות הפעילות של קופות החולים
5 בינואר 2020

אולם הספורט המודרני והמשודרג נחנך בהר חברון

הקמת האולם התאפשרה הודות לסיוע משמעותי בעלויות ההקמה שניתן על ידי מפעל הפיס בסך של 6.4 מיליון ₪
12 בדצמבר 2019

נחנך מרכז קהילה, ספורט ופנאי בשכונת האגמים בנתניה

המרכז החדשני הוקם על ידי העירייה, במימון מפעל הפיס, בהשקעה של למעלה מ – 10 מיליון שקלים
9 בדצמבר 2019

במעמד ראש העיר ונציגת מפעל הפיס נחנכה הגלריה העירונית החדשה לאמנות עכשווית ברמת השרון

מפעל הפיס הקצה סכום של כ- 9 מיליון שקלים לטובת הפרויקט
לעוד בזכות הפיס