שינוי מגמה?

שנת 2019 הסתיימה עם רוב גברי של זוכי הלוטו. לעומת זאת, שנת 2020 התחילה בסימן נשי, כאשר שבוע סגרירי וחורפי במיוחד, אבל מלא בשמחה ומזל  - הוליד שתי זוכות חדשות

לבית מפעל הפיס הגיעה היום הזוכה המאושרת ב- 1.5 מיליון ₪, מהגרלה שנערכה ביום חמישי 16/1/20. הזוכה, פנסיונרית מאזור המרכז, זכתה בפרס השני בדאבל לוטו, ממלאת טופס לוטומט באופן קבוע. 

לדבריה, בכל פעם שהיא ניגשת לתחנה היא 'ממלמלת לעצמה' שתמיד צריך לתת צ'אנס למזל. הפעם, הזכיינית גם עודדה אותה והוסיפה: "וקצת אמונה....", ולא שיערה כי ברכתה תתגשם.

בשבת הזוכה נזכרה לפתע שרכשה כרטיס ובדקה באתר הפיס את המספרים שעלו בגורל. היא מאוד הופתעה, בדקה את המספרים שוב ושוב ואף קראה לבעלה לבדוק בעצמו את המספרים. מאחר והם לא ידעו מהו סכום הזכייה, הם החליטו לגשת לבית מפעל הפיס ולראות במה מדובר. בעוד בעלה ממתין לה ברכב, הזוכה הופתעה לגלות שזכתה בפרס השני בדאבל לוטו בסכום של 1.5 מילון ₪.

בכספי הזכייה היא מתכננת לעזור לילדיה ולעשות עם בעלה, שעדיין לא יודע מה גודל הזכייה, טיול חובק עולם....

בתמונה: הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו

ביום חמישי בבוקר הגיעה לבית מפעל הפיס זוכה מאושרת ב- 1.5 מיליון ₪ , פרס שני בלוטו, מהגרלה שנערכה ב- 4/1/20. הזוכה מאזור השפלה מספרת שתמיד שמרה על אופטימיות ושמחת חיים והאמינה שכל הטוב עוד לפניה. לדבריה, בכל פעם שהיא ניגשה למלא טופס היא התפללה שתזכה, וכך קרה הפעם. היא גילתה על הזכייה כאשר הייתה בסידורים. לאחר הבדיקה ועם קבלת הבשורה היא הייתה המומה ונדרשו לה מס' דקות לעכל את הבשורה.

הזוכה סיפרה לאחיה שיש לה 6 מספרים והוא בתגובה השיב בנימה הומוריסטית 'ולי יש  5 מספרים'. לקח לו כמה דקות טובות להבין שהיא לא מתבדחת. הזוכה מתכננת לרכוש בית לה ולמשפחתה ולשפר את איכות חייה. מבית מפעל הפיס היא מיהרה לשוב לעבודתה ולהמשיך בשגרת חייה עם חיוך רחב.

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "התרגשנו במהלך כל הסופ"ש ובוודאי בתחילת שבוע קר וסגרירי – לשמח ולחמם את לבן של שתי נשים יקרות, אשר יוכלו לפתוח בפרק חדש ומבטיח בחייהן".

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון ₪) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב- 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪  (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).
דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".

סיפורי זוכים
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
24 ביוני 2020

חגיגה של זוכים

למשרדי מפעל הפיס הגיעו שמחים ונרגשים שלושת הזוכים בפרס השני בהגרלת הלוטו שהתקיימה ב-13/6/2020
לעוד סיפורי זוכים