המזל היכה פעמיים

כפי שכבר ידוע, בהגרלת הלוטו שנערכה במוצ"ש ה-29/12/2019, נולדו שני מיליונרים חדשים, אשר זכו בפרס השני בלוטו ובדאבל לוטו.
יום למחרת ההגרלה, הגיעה לבית מפעל הפיס הזוכה ב- 3 מיליון ₪, הפרס השני בדאבל לוטו. ארבעה ימים לאחר ההגרלה הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה השני באותה הגרלה - על סך 1.5 מיליון ₪, שזכה אף הוא בפרס השני בלוטו. הזוכה שלח טופס לוטומט של 10 טבלאות בסך 30 ₪.

הזוכה, פנסיונר יוצא כוחות הביטחון, המתגורר באזור המרכז, הינו אב ל-5 ולאחרונה התווסף למשפחה נכד בן זכר ראשון. "החודש אחגוג יום הולדת 70, נתתם לי דרך נפלאה להתחיל את החגיגות גם של הולדת הנכד וגם שהחלפתי קידומת!".

הזוכה עוד סיפר, כי לפני שנים רבות, באחד הלילות הוא חלם על המספרים הזוכים בהגרלת הזוטא (הגרלת עבר שכבר אינה קיימת יותר במתכונתה דיאז), כשהפרס עמד על 50,000 לירות. "היה חסר לי מספר אחד בכרטיס הזוטא. אבל אני לא מתלונן, זכיתי בפרס נאה ובפנים עמוק הרגשתי שאם אתמיד, אזכה שוב בוודאות".

ואכן, עברו לא מעט שנים, וההתמדה השתלמה עבורו. ביום שישי, בשעות הבוקר, לאחר שסיים תפילה בבית הכנסת, הגיע הזוכה לדוכן הפיס הקרוב אליו ומילא טופס לוטו רגיל בן 10 טבלאות באופן לוטומטי. "אין לי מספרים קבועים, אם יבוא המזל – הוא יבוא. והנה, הוא בא!".

יום לאחר ההגרלה הגיע הזוכה לדוכן הפיס על מנת לבדוק את הטופס. הזכיין הודיע לו שעליו להגיע לבית מפעל הפיס. "חשבתי שמדובר בפרס של 1,000 ₪, לא יותר. זו הסיבה שלא הגעתי ישר לבית מפעל הפיס, ממש לא הייתי לחוץ 'על הכסף' ובכלל הנושא לא העסיק את מחשבתי לאורך הימים. למעשה, עד שהגעתי למפעל הפיס לא היה לי שמץ של מושג מה גובה הפרס. הצלחתם להפתיע אותי ובגדול. נדהמתי לגלות שזכיתי במיליון וחצי ₪. מה שבטוח, עוד מעט אגיע הביתה ואפתיע את אשתי!".

כשנשאל מה בכוונתו לעשות עם כספי הזכייה ענה: "מכיוון שהחודש אני 'מחליף קידומת', נראה לי שהפעם אארגן לעצמי חגיגה גדולה עם כל המשפחה. כמובן, שאסייע כלכלית לילדיי, ארכוש מתנה מיוחדת לנכד הטרי ואתרום בסתר לנזקקים, כפי שאני נוהג לעשות ללא קשר".

סיפורי זוכים
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
24 ביוני 2020

חגיגה של זוכים

למשרדי מפעל הפיס הגיעו שמחים ונרגשים שלושת הזוכים בפרס השני בהגרלת הלוטו שהתקיימה ב-13/6/2020
לעוד סיפורי זוכים