המזל היכה פעמיים

כפי שכבר ידוע, בהגרלת הלוטו שנערכה במוצ"ש ה-29/12/2019, נולדו שני מיליונרים חדשים, אשר זכו בפרס השני בלוטו ובדאבל לוטו.
יום למחרת ההגרלה, הגיעה לבית מפעל הפיס הזוכה ב- 3 מיליון ₪, הפרס השני בדאבל לוטו. ארבעה ימים לאחר ההגרלה הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה השני באותה הגרלה - על סך 1.5 מיליון ₪, שזכה אף הוא בפרס השני בלוטו. הזוכה שלח טופס לוטומט של 10 טבלאות בסך 30 ₪.

הזוכה, פנסיונר יוצא כוחות הביטחון, המתגורר באזור המרכז, הינו אב ל-5 ולאחרונה התווסף למשפחה נכד בן זכר ראשון. "החודש אחגוג יום הולדת 70, נתתם לי דרך נפלאה להתחיל את החגיגות גם של הולדת הנכד וגם שהחלפתי קידומת!".

הזוכה עוד סיפר, כי לפני שנים רבות, באחד הלילות הוא חלם על המספרים הזוכים בהגרלת הזוטא (הגרלת עבר שכבר אינה קיימת יותר במתכונתה דיאז), כשהפרס עמד על 50,000 לירות. "היה חסר לי מספר אחד בכרטיס הזוטא. אבל אני לא מתלונן, זכיתי בפרס נאה ובפנים עמוק הרגשתי שאם אתמיד, אזכה שוב בוודאות".

ואכן, עברו לא מעט שנים, וההתמדה השתלמה עבורו. ביום שישי, בשעות הבוקר, לאחר שסיים תפילה בבית הכנסת, הגיע הזוכה לדוכן הפיס הקרוב אליו ומילא טופס לוטו רגיל בן 10 טבלאות באופן לוטומטי. "אין לי מספרים קבועים, אם יבוא המזל – הוא יבוא. והנה, הוא בא!".

יום לאחר ההגרלה הגיע הזוכה לדוכן הפיס על מנת לבדוק את הטופס. הזכיין הודיע לו שעליו להגיע לבית מפעל הפיס. "חשבתי שמדובר בפרס של 1,000 ₪, לא יותר. זו הסיבה שלא הגעתי ישר לבית מפעל הפיס, ממש לא הייתי לחוץ 'על הכסף' ובכלל הנושא לא העסיק את מחשבתי לאורך הימים. למעשה, עד שהגעתי למפעל הפיס לא היה לי שמץ של מושג מה גובה הפרס. הצלחתם להפתיע אותי ובגדול. נדהמתי לגלות שזכיתי במיליון וחצי ₪. מה שבטוח, עוד מעט אגיע הביתה ואפתיע את אשתי!".

כשנשאל מה בכוונתו לעשות עם כספי הזכייה ענה: "מכיוון שהחודש אני 'מחליף קידומת', נראה לי שהפעם אארגן לעצמי חגיגה גדולה עם כל המשפחה. כמובן, שאסייע כלכלית לילדיי, ארכוש מתנה מיוחדת לנכד הטרי ואתרום בסתר לנזקקים, כפי שאני נוהג לעשות ללא קשר".

סיפורי זוכים
26 בינואר 2020

שינוי מגמה?

שנת 2019 הסתיימה עם רוב גברי של זוכי הלוטו. לעומת זאת, שנת 2020 התחילה בסימן נשי, כאשר שבוע סגרירי וחורפי במיוחד, אבל מלא בשמחה ומזל - הוליד שתי זוכות חדשות
14 בינואר 2020

מענק שחרור

הזוכים הראשונים בפרס מעל מיליון ₪ לשנת 2020 הגיעו שמחים ונרגשים לבית מפעל הפיס
8 בינואר 2020

סיכום שנת 2019 בלוטו - 57 מיליונרים חדשים זכו במעל מיליון ₪ כל אחד

בשנת 2019 בלטו זכיות של צעירים, בני פחות מ- 40, והיא מוכתרת כשנת 'הזוכים הסוליסטים'
30 בדצמבר 2019

נס של סוף החג, שהתחיל בשולחן שבת ערוך במדויק

בערב שישי, בזמן שסייעה לחברה קרובה לערוך את השולחן לקראת סעודת השבת, קיבלה סוג של מסר עליון
23 בדצמבר 2019

פעמיים ח"י זיכו את הזוג הצעיר ב- 40 מיליון ₪ ובתואר הזוכים 'הזריזים' ביותר

זוג צעיר בשנות השלושים לחייו הגיע לבית מפעל הפיס נרגש ביותר, מספר שעות לאחר שגילה על זכייתו, ובכך שברו שיא בהגעה המהירה ביותר לאחר זכייה כה משמעותית
לעוד סיפורי זוכים