נס של סוף החג, שהתחיל בשולחן שבת ערוך במדויק

בהגרלת הלוטו שנערכה במוצ"ש, נולדו שני מיליונרים חדשים, אשר זכו בפרס השני בלוטו ובדאבל לוטו.

יום למחרת ההגרלה, הגיעה לבית מפעל הפיס הזוכה ב- 3 מיליון ₪, הפרס השני בדאבל לוטו. הזוכה מילאה טופס דאבל לוטו לוטומט + השתתפות בהגרלת ה-EXTRA בעלות של 66 ₪.

הזוכה, גרושה + 1 מאזור השפלה שיתפה בסיפור חייה המרתק והמאתגר לאחר שאיבדה את הוריה כנערה.

הזוכה סיפרה: "במהלך השבוע האחרון, חג החנוכה, בכל פעם שהדלקתי נרות חנוכה, התפללתי לעזרה כלכלית. העסק הפרטי שלי, הדואג לפרנסתי ולפרנסת ביתי, דרש ממני הוצאות לא צפויות ולא ידעתי כיצד אוכל לעמוד בהן. לפני מספר חודשים הייתי בביקור בקברו של רבי נחמן מאומן, שם התפללתי וערכתי הפרשת חלה, תוך ייחול לעצמי שהשנה הקרובה תהיה שנת מפנה לטובה. למרות מצבי הכלכלי, שלא מאפשר לי גמישות, אני תורמת לנזקקים באופן קבוע. אני מאמינה בכל ליבי, שעל מנת לקבל צריך לדעת לתת".

בערב שישי האחרון, בזמן שסייעה לחברה קרובה לערוך את השולחן לקראת סעודת השבת, קיבלה סוג של מסר עליון: "פתחתי את המגירה ושלפתי סט סכו"ם, שבאופן מפתיע התאים אחד לאחד למספר הסועדים. הרגשתי שעבורי זה הזמן למלא טופס לוטו".

מיד עם צאת השבת, יצאה הזוכה לבילוי עם חברה ובדרך עצרה בדוכן פיס ושלחה טופס דאבל לוטו. עוד במהלך הבילוי, כשהשעה התקרבה לשעת חצות, נכנסה הזוכה לאתר מפעל הפיס, על מנת לבדוק את תוצאות ההגרלה. "השוויתי את תוצאות ההגרלה מול הטופס וגיליתי שזכיתי בפרס השני. דבר ראשון שעשיתי היה לקפוץ מרוב התרגשות. כל הסובבים אותי בוודאי חשבו שהקדמתי את חגיגות סוף השנה האזרחית".

כשנשאלה מה בכוונתה לעשות כספי הזכייה ענתה: "דבר ראשון אני רוצה לרכוש דירה ולהפסיק לגור בשכירות. ביתרת הכספים אסייע למשפחתי הקרובה, ואת הסכום שיישאר אשקיע בתבונה לאחר שאקיים התייעצות עם יועץ השקעות".

בתמונה: הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "התרגשנו היום במיוחד לשמח את הזוכה, בסוף חג חנוכה, שמסמן עבורה התחלה חדשה. בכל זכייה מחדש אנו נחשפים לסיפורים אנושיים, לסימני המזל של אנשים, ושמחים בכל פעם מחדש לשמח אותם בזכייתם ולסמן להם דרך חדשה".

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב- 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪ (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).

דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".

סיפורי זוכים
3 באוגוסט 2020

מחשבה יוצרת מציאות

הזוכה בהגרלת הלוטו ידע בעומק ליבו כי יום יגיע והוא יזכה בפרס הראשון. לפני ההגרלה שבה זכה כתב שיק על סך שלושים מיליון ש"ח
28 ביולי 2020

האור הדולק ובעלת הדוכן שסימנה את הדרך....

ביום א' 26/7/2020 הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו על סך 1.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה בתאריך 14/7/20
21 ביולי 2020

מיליון וחצי ₪ כבר ניתנו למשפחה המאושרת, בעיצומה של הכנת כריכים לחיילי צה"ל

אחרי 5 פעמים ברציפות שהטופס ששלח תושב אזור הדרום זכה בסכומים קטנים, הוא גילה שזכה פעם שישית והפעם במיליון וחצי ₪
20 ביולי 2020

אחרי כמה זכיות 'קטנות' נולד מיליונר חדש, יחיד, נחמד ו...מאופק במיוחד

בבוקר יום א', ה-12/7/2020, הגיע למשרדי מפעל הפיס הזוכה הגדול בפרס השני ב"דאבל לוטו" על סך 4.5 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ביום 7/7/2020
24 ביוני 2020

חגיגה של זוכים

למשרדי מפעל הפיס הגיעו שמחים ונרגשים שלושת הזוכים בפרס השני בהגרלת הלוטו שהתקיימה ב-13/6/2020
לעוד סיפורי זוכים