הזוכה ב- 2 מיליון ₪ הגיע לקבל את הפרס בלוטו באיחור של חצי שנה

בתחילת השבוע הגיע למשרדי מפעל הפיס זוכה נרגש מהגרלה שנערכה לפני כמעט חצי שנה, ב 29/6/2019. הזוכה, בשנות ה- 50 לחייו, מילא טופס לוטומט ב 29 ₪ וזכה בפרס של - 2 מיליון ₪.

הזוכה הגיע למשרדי מפעל הפיס והיה נרגש מאד לאסוף את הפרס ממש מספר ימים לפני סיום מועד המימוש הרשמי. כשנשאל הזוכה, איפה היית כל הזמן הזה? ענה כי עבר תקופה לא פשוטה בחייו, לא סיפר על זכייתו לאיש ושמר על טופס הזכייה מכל משמר בכספת שבביתו.

כשנשאל האם חשב על הזכייה במהלך כל הזמן הזה? סיפר כי בזמן שעמד לרשותו עד שהגיע לבית מפעל הפיס – סיפר הזוכה כי תכנן היטב מה יעשה עם הכסף:"החלטתי לייעד את כספי הזכייה לטובת הפנסיה שלי על מנת שלא אצטרך לדאוג לעתידי". עוד הוסיף, כי הוא מתכנן לפתח תחביב ספורטיבי שעליו חלם כבר הרבה שנים.

המוטו של הזוכה המאושר: "אם אדם מאמין מספיק בחלומות שלו - הם יתגשמו". החלום שלו הוא לזכות שוב ואולי אפילו בפרס גדול יותר והוא אכן מאמין שזה רק עניין של זמן עד שזה יקרה. את השיחה קינח הזוכה הפיוטי בעוד משפט מעורר השראה: "התקווה מתה אחרונה".

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "חיכינו וציפינו לזוכה ואף פרסמנו קריאה לזוכים בתקווה שתהיה היענות מהירה למימוש הפרס. אנו שמחים מאד שהזוכה הגיע לקחת את הפרס, בדקה ה- 90 אבל עדיין בזמן, אף פעם לא מאוחר ליהנות מזכייה ולהצליח לחשב מסלול מחדש לטובה".

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו