הזכייה שתאפשר חתונה

לבית מפעל הפיס בת"א הגיע הזוכה המאושר בהגרלה שנערכה בתאריך 3/12/19 אשר זכה בפרס השני בדאבל לוטו – 1.5 מיליון ₪.

הזוכה בשנות ה- 40 לחייו מצפון הארץ סיפר כי הוא בד"כ נוהג למלא טופס משולב של לוטומט ומספרים ידניים, ואכן המספרים הידניים הניבו לו את הזכייה הפעם. 

עוד סיפר הזוכה כי לאחרונה הייתה לו שיחה עם אחיו שמתכנן להתארס והם העלו את האפשרות שידחו את האירוסין עד שהאח יצליח לחסוך כסף.

בערב שלאחר ההגרלה הזוכה הוא בדק את הטופס שלו ושפשף את עיניו בתדהמה.

הטלפון הראשון שלו המבשר  על הזכייה - היה לאח שלו, ש'לא האמין' לו וביקש לבדוק שוב את הטופס.

הזוכה שומר על דיסקרטיות ובשלב זה רק אחיו יודע על הזכייה. עם זאת הוא יודע בדיוק מה יעשה עם כספי הזכייה:

חלק מהכסף ישמש לאירוסין של האח. האח תכנן לקנות לארוסתו תכשיטים וכעת יוכל לרכוש את התכשיטים בלי לחשוב פעמיים. בנוסף הזוכה מתכנן לרכוש חלקת אדמה לבניית ביתו.

רק לאחר שיקנה את חלקת האדמה הוא מתכנן לספר לאשתו ולהפתיע אותה.

בתמונה: הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ש"ח. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪ (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).

דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".