זוכה בפרס השני בדאבל לוטו זכה ב- 1.5 מיליון ₪ ברגע האחרון

למפעל הפיס הגיע הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו – 1.5 מיליון ₪ - מהגרלת 19/11/19, אשר מילא טופס דאבל לוטו מלא – 10 טבלאות כולל אקסטרה ב- 66 ₪.

הזוכה בחור כבן 30, נשוי טרי מאזור המרכז, קבלן תקשורת עצמאי.

הזוכה לא מילא לוטו לפחות 5 שנים והחליט הפעם למלא מתוך 'תחושת מזל'. כך גם היה עושה בעבר והוא מעולם לא מילא באופן קבוע.

הדרך למילוי הטופס הייתה רצופת עיכובים – הוא רצה למלא בדרך לעבודה ושכח, הוא ביקש מאשתו והיא לא הספיקה ולבסוף – הוא הספיק למלא, ברגע האחרון.

הטבלה הזוכה הייתה היחידה שמילא עם מספרים בעלי משמעות – תאריכי הלידה של אשתו, שלו ושל יום הנישואין שלהם. את שאר הטבלאות הוא מילא ידנית, ללא משמעות מיוחדת למספרים.

הזוכה סיפר שאביו ממלא לוטו קבוע כבר 30 שנה ומעולם לא זכה והוא לא יכול לדמיין את התגובה שלו כשישמע שבנו זכה במילוי מקרי לחלוטין. הזכייה גרמה לבחור להאמין בכך שאכן ניתן לזכות ובסכום משמעותי, וודאי כעת משהוגדל הפרס. הוא חש כעת תקווה בהווה ולעתיד ומניח שימלא מעתה יותר.

הזוכה עוד לא החליט מה לעשות בכספי הזכייה, בגדול הוא מתכנן להיעזר בכסף כדי לקנות בית ראשון עם אישתו או להקים עסק קטן ובמה שאפשר לעזור להוריו.

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ש"ח. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ₪ נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ₪ (במקום 4 מיליון ₪) ועד 10 מיליון ₪ בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ₪).

דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס השני בדאבל לוטו