בני זוג כבני 70 זכו בפרס השני בהגרלת הלוטו על סך 2.25 מיליון ₪

לבית מפעל הפיס בת"א הגיעו הזוכים בפרס השני בסך 2.250 מיליון ש"ח בהגרלת הלוטו מתאריך 12/11/2019. הזוכה הגיעה עם בעלה כשהיא עדיין נרגשת ולא מאמינה למזלה הטוב.

בני הזוג, בני 70, נשואים 44 שנים, גרים באזור המרכז. הזכייה הפתיעה אותם למרות הרגשתה של האישה לכל אורך הדרך ש'יום אחד היא תזכה'. היא ממלאת טופס בסכום קבוע של 30 ₪ באמצעות הלוטומט.

במעמד קבלת הפרס האישה ציינה שהיא שמחה בחלקה ומודה על הזכייה. את הזכייה גילה הזוג למחרת ההגרלה, כשבדק באתר מפעל הפיס את המספרים שעלו בגורל. האישה חזרה ואמרה לבעלה "עשיתי שש". בני הזוג לא סיפרו לילדיהם על הזכייה על מנת להמשיך את חייהם הצנועים. לדבריהם, הם ימשיכו לעזור לילדים...

מסתבר שהאישה רצתה להגיע לבית מפעל הפיס רק בשבוע הבא, אולם הבעל, שמעיד על עצמו שהוא לא אוהב לדחות משימות ומה שצריך לעשות היום – הוא עושה היום, לחץ עליה להגיע כבר עכשיו למפעל הפיס.

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ש"ח. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 שקלים נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון שקלים (במקום 4 מיליון) ועד 10 מיליון שקלים בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון).

דפנה נעים שאול: "אני שמחה במיוחד להעניק את הפרס לזוג האופטימי והנרגש, אשר מילא את הטופס באופן עקבי והמשיך להאמין בטוב. כעת הם יוכלו להמשיך לעזור לילדיהם ולשפר את איכות חייהם".

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס השני בלוטו