הזוכים החדשים של מפעל הפיס בפרס השני הגדול בדאבל לוטו בסך 4.5 מיליון ₪ עוברים דירה...

לבית מפעל הפיס בת"א הגיעו הזוכים בפרס השני בדאבל לוטו בסך של 4.5 מיליון ₪ בדאבל לוטו, מהגרלה שנערכה ב- 5/11/19.

בני הזוג נשואים בני 45, גרים בצפון הארץ וציינו ממש לאחרונה את יום נישואיהם ה- 20.

ההחלטה למלא טופס הייתה ספונטנית. הגבר ביקר אצל חבר שלו וכשזה מילא טופס וסיפר לו שבערב יש הגרלה הוא החליט בספונטניות למלא גם הוא טופס בלוטומט ובערב לא בדק את הזכייה.

הבוקר הוא עבר דרך הדוכן וגילה להפתעתו כי הוא הזוכה. הוא סיפר על כך מיד לאשתו ולבנו והאישה, אשר תכננה סידורים וקניות במרכז, שינתה את תכניותיה והצטרפה לבעלה לנסיעה השמחה לבית מפעל הפיס. את הסידורים והקניות הם יעשו מאוחר יותר עם תקציב גדול יותר...

בני הזוג עצמאיים. לפני כשנה הם עשו שינוי בעסק שאותו הפעילו יחד ופנו לתחום חדש.

עד עכשיו הם גרו בשכירות והשתמשו בכסף שלהם לעסק. כעת הם מתכננים לקנות את ביתם הראשון ואם ירצו יוכלו  גם להשקיע ולהרחיב את העסק החדש...

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ש"ח. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 שקלים נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון שקלים (במקום 4 מיליון) ועד 10 מיליון שקלים בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון).

דפנה נעים שאול: "המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים ואני מקווה לפגוש יותר ויותר זוכים מאושרים".

בתמונה: הזוכים בפרס השני בדאבל לוטו