מתנה לחג - זוג פנסיונרים זכו ב-44 מיליון ₪

למשרדי מפעל הפיס הגיעו הזוכים בפרס הראשון בדאבל לוטו על סך 44 מיליון שקלים, מהגרלת הלוטו שהתקיימה ב- 24/9/19. הזוכים, תושבי תל אביב בני 65, מלאו טופס דאבל לוטו לוטומט בעלות של 66 ₪.

לבני הזוג, הנשואים 40 שנה, 4 ילדים ועשרה נכדים. הבעל עסק בתחום הפיננסי ופרש לאחרונה לגמלאות. בשנים האחרונות חלתה האישה במחלה קשה והיא ממעטת לצאת מביתה. בביתם אין מעלית, והעניין מקשה אף יותר את יציאתה של האישה מהבית.

השבוע יצאו השניים לביקור אצל הרופא ובדרכם התעקשה האישה לעבור בדוכן הלוטו לבדוק את המספרים הזוכים. להפתעתם גילו השניים כי הם הזוכים המאושרים בהגרלת ה-44 מיליון.

לבני הזוג אין רכב, והם הגיעו לבית מפעל הפיס במונית, שם גילו בהתרגשות את סכום הזכייה. הזוכה אמרה: "הזכייה הפתיע אותנו, זוהי מתנה נהדרת לחגים ומתנה לחיים. נחלק כמובן את הכסף לילדים כדי להקל עליהם את המעמסה הכלכלית, ונשתמש בכסף לשיפור איכות החיים שלנו".

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל- 40 מיליון ₪ (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ₪. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ₪ (במקום 500,000 ₪) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 שקלים נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון שקלים (במקום 4 מיליון) ועד 10 מיליון שקלים בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון). המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים.

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול: "התרגשתי מאוד מסיפור חייהם של הזוכים. אני מברכת אותם על הזכייה בפרס ומאחלת להם שייהנו מהכסף וישפרו את איכות חייהם".

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בדאבל לוטו