נחנך מתחם הסקייטפארק של לוד

ביום ראשון, ה-22/9/2019, התקיים טקס חנוכת הסקייטפארק החדש בשכונת גני אביב בלוד. האירוע התקיים במעמד ראש העיר, מר יאיר רביבו, חברי מועצת העיר לוד, ומנהל מחלקת מבני תרבות וסביבה במפעל הפיס - מר אבי דבי

הקמת מתחם הסקייטפארק בלוד שנועד לענות על צרכי הרוכבים והגולשים בעיר, התאפשרה הודות לסיוע בעלויות ההקמה, שניתן על ידי מפעל הפיס, בסך של כ- 7 מיליון ₪.

מתחם הסקייטפארק החדש משתרע על שטח של 4.5 דונם הכולל משטח החלקה של 1.5 דונם  וכן רמפות, מדרגות, פינות ישיבה מוצלות, ואזורי גינון נרחבים לרווחת הציבור.

בנוסף הותקנו עמודי תאורה, מערכות מים וניקוז, מערכת כריזה ועמדות טעינה סולאריות. עיריית לוד בחרה בשם לודבורד עבור הפרויקט.

מנהל מחלקת מבני תרבות וסביבה במפעל הפיס, מר אבי דבי: "מפעל הפיס משקיע משאבים רבים למען רווחתם ושיפור איכות חייהם של תושבי לוד. מתחם הסקייפארק החדש מציב את לוד ברשימת הערים הגדולות שבחרו לקדם תחום זה לטובת הפנאי של הנוער והילדים. רק בעשור האחרון השקיע מפעל הפיס סכום כולל של כ- 52 מיליון ₪ במגוון רחב מאד של פרוייקטים לטובת התושבים. מפעל הפיס ימשיך להשקיע משאבים רבים בעיר גם בעתיד".

בתמונה: הסקייטפארק החדש בשכונת גני אביב בלוד
בזכות הפיס
6 בפברואר 2020

מפעל הפיס יממן תכניות חברתיות למען שורדי השואה ובני הדור השני בפתח תקוה

המרכז העירוני להנצחת השואה בפתח תקוה, מקיים פעילויות לתיעוד סיפורי הניצולים והנצחת הנספים. למרכז תפקיד חשוב בשימור הזיכרון והנחלתו לדורות הבאים במסגרת הציווי "לזכור ולא לשכוח"
19 בינואר 2020

מפעל הפיס העניק 3.4 מיליון ₪ לקידום תכניות חברתיות בבאר שבע

במסגרת פרויקט "פיס בלב הקהילה" שמטרתו לקדם תכניות חברתיות, תכניות רווחה, תכניות קהילה נוער וצעירים רבות ומגוונות לרווחת תושבי העיר, העניק מפעל הפיס לעיריית באר שבע, בשנת 2019, מענק בסך 3.4 מיליון ₪
5 בינואר 2020

הפעלת מוקד לשירותי רפואה דחופה גם בשעות הלילה בערערה בנגב

מיזם משותף של הרשות המקומית, משרד הבריאות ומפעל הפיס להפעלת מוקד שייתן מענה רפואי לתושבי האזור גם לאחר שעות הפעילות של קופות החולים
5 בינואר 2020

אולם הספורט המודרני והמשודרג נחנך בהר חברון

הקמת האולם התאפשרה הודות לסיוע משמעותי בעלויות ההקמה שניתן על ידי מפעל הפיס בסך של 6.4 מיליון ₪
12 בדצמבר 2019

נחנך מרכז קהילה, ספורט ופנאי בשכונת האגמים בנתניה

המרכז החדשני הוקם על ידי העירייה, במימון מפעל הפיס, בהשקעה של למעלה מ – 10 מיליון שקלים
לעוד בזכות הפיס