מפעל הפיס הקים מערך לרפואה דחופה במגדל העמק

תושבי מגדל העמק והסביבה ייהנו משירותי רפואה דחופה מתקדמים, כחלק מיוזמת מפעל הפיס והרשות המקומית. במגדל העמק חיים כ-26 אלף תושבים שנכון לימים אלו, לא מוצאים מענה לשירותי רפואה דחופים לאחר שעות הפעילות של קופות החולים בעיר, ובמקרים בהם הם הנזקקים לשירות מסוג זה, נאלצים לפנות לבתי החולים בסביבה על מנת לקבל מענה הולם.

עיריית מגדל העמק החליטה לנצל את מירב התקציב שמפעל הפיס מעמיד לרשותה במסגרת תוכנית פיס בלב הקהילה, על מנת להיטיב עם התושבים בתחום הבריאות והמענה הנכון לרפואה דחופה, ויחד עם משרד הבריאות יוקם בעיר מערך רפואה דחופה שנועד לספק שירותים בשעות בהן מרפאות הקופות סגורות.

בשבוע שעבר התקיים טקס חנוכה במעמד ראש העיר ויו"ר מפעל הפיס.

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי : "אנחנו חונכים היום את המרכז לרפואה דחופה במגדל העמק. הנושא של רפואה דחופה מטריד הרבה מאוד אנשים בעיקר בפריפריה שנאלצים לעיתים לנסוע מרחקים ארוכים כדי לקבל מענה רפואי. עיריית מגדל העמק ומפעל הפיס, לקחו את האתגר הזה ביחד עם גורמי הרפואה השונים והקימו את המרכז לרפואה דחופה והיום הוא עומד לרשות התושבים במגדל העמק".

ראש העיר, אלי ברדה: "אני מודה לך באופן אישי ולמפעל הפיס על המדיניות שאתה מוביל - לגעת באנשים. היינו הראשונים לשתף איתכם פעולה, לקדם את התחום של הגיל הרך, מרכז היום לקשיש ועכשיו אנחנו פותחים יחד איתך את מוקד הרפואה הדחופה כאן במגדל העמק. זה רצף של פעולות למען בריאותם ורווחתם של תושבי מגדל העמק".

בתמונה: המוקד לרפואה דחופה במגדל העמק
בזכות הפיס
6 בפברואר 2020

מפעל הפיס יממן תכניות חברתיות למען שורדי השואה ובני הדור השני בפתח תקוה

המרכז העירוני להנצחת השואה בפתח תקוה, מקיים פעילויות לתיעוד סיפורי הניצולים והנצחת הנספים. למרכז תפקיד חשוב בשימור הזיכרון והנחלתו לדורות הבאים במסגרת הציווי "לזכור ולא לשכוח"
19 בינואר 2020

מפעל הפיס העניק 3.4 מיליון ₪ לקידום תכניות חברתיות בבאר שבע

במסגרת פרויקט "פיס בלב הקהילה" שמטרתו לקדם תכניות חברתיות, תכניות רווחה, תכניות קהילה נוער וצעירים רבות ומגוונות לרווחת תושבי העיר, העניק מפעל הפיס לעיריית באר שבע, בשנת 2019, מענק בסך 3.4 מיליון ₪
5 בינואר 2020

הפעלת מוקד לשירותי רפואה דחופה גם בשעות הלילה בערערה בנגב

מיזם משותף של הרשות המקומית, משרד הבריאות ומפעל הפיס להפעלת מוקד שייתן מענה רפואי לתושבי האזור גם לאחר שעות הפעילות של קופות החולים
5 בינואר 2020

אולם הספורט המודרני והמשודרג נחנך בהר חברון

הקמת האולם התאפשרה הודות לסיוע משמעותי בעלויות ההקמה שניתן על ידי מפעל הפיס בסך של 6.4 מיליון ₪
12 בדצמבר 2019

נחנך מרכז קהילה, ספורט ופנאי בשכונת האגמים בנתניה

המרכז החדשני הוקם על ידי העירייה, במימון מפעל הפיס, בהשקעה של למעלה מ – 10 מיליון שקלים
לעוד בזכות הפיס