קנו כרטיס בחמישה שקלים ושמונים אגורות וזכו ב-25 מיליון ₪

הזוכים בהגרלת הלוטו שהתקיימה בתאריך 20/6/2019 – הגיעו בבוקר יום ראשון (ה-23/6/2019) לבית מפעל הפיס על מנת לקבל את זכייתם על סך 25 מיליון שקלים.

הזוכים הם בני זוג מהצפון בשנות ה-60 לחייהם. האישה, שסובלת מבעיות בריאותיות בשנים האחרונות, ממלאת לוטו כבר שנים ובעלה לא היה בעניין. "תמיד ניסיתי לשכנע אותו להשתתף איתי בחוויה, ביקשתי שיזרוק אפילו מספר אחד והוא לא רצה. הייתי עוקבת אחרי פרסומים על זוכים בעיתונות וניסיתי לדמיין את עצמי מחזיקה צ'ק על סך כמה מיליונים". בתקופה האחרונה מצבה של האישה החמיר והיא לא מילאה לוטו, פשוט לא היה לה מצב רוח לזה. בעלה, שרצה לשמח אותה בתקופה הזאת, רכש טופס של שתי טבלאות בעלות של 5.80 ₪, והגיע איתו הביתה.

הזוכה מספר: "הייתי בטוח שזה ישמח אותה וניסיתי לשכנע אותה למלא את המספרים יחד איתי, אני הרי לא יודע איך עושים את בכלל. אבל היא לא רצתה לשתף פעולה", אשתו מוסיפה: "הוא בא אלי עם טופס שמסומנים בו רק חמישה מספרים. צחקתי ואמרתי לו איפה להוסיף עוד מספר".

בשידור ההגרלה הזוג בכלל לא צפה כי שכחו שבכלל מילאו טופס. ביום שישי הגיעו לדוכן שממנו קנו את הכרטיס וביקשו לבדוק את הכרטיס. "האישה בדוכן אמרה לנו שהטופס זכה ושעלינו לגשת למפעל הפיס."
בבוקר יום ראשון, ה-23/6/2019 הגיע הזוג המקסים עם רכבת מהצפון היישר למשרדי מפעל הפיס ורק שם גילו את גודל הזכייה שעמד על 25 מיליון ₪.

"אין לנו בית ואין לנו רכב", סיפר הזוכה, "עכשיו יהיה לנו יותר קל". הם הוסיפו: "זה יוכל לסייע לנו מאוד גם בנושא הבריאותי ואני מתרגשת מכך." גם במפעל הפיס התרגשו מאד מהסיפור ולא נותרה כמעט עין יבשה אחת בחדר.

הזוכים קיבלו החלטה לא לספר על הזכייה לאף אחד אפילו לא לילדיהם ולהשתמש בכסף באופן שקט ומושכל. מה שכן, הם כבר יודעים שבחופש הגדול הזה יוכלו לפנק את כל המשפחה כמו שלא עשו מעולם.

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו