הבת צחקה - הוא צחק כל הדרך אל הבנק

למפעל הפיס הגיע הזוכה בפרס השני על סך 2.5 מיליון ₪, מההגרלה שהתקיימה במוצ"ש ה-15/6/19. הזוכה, גמלאי בשנות השבעים לחייו שמתגורר במרכז הארץ, רכש טופס רגיל בעלות של 46 ₪.

"בדקתי כל מספר כמה פעמים עד שהעיניים שלי החלו למצמץ", סיפר בהתרגשות והוסיף, "הייתי בבית עם כל המשפחה, ילדים ונכדים. כשהתחילה ההגרלה התיישבתי לצפות עם הכרטיס בידי. עוד לא התחלתי לעבור על המספרים והבת שלי שנוהגת להקניט אותי אמרה: "יאללה, בואו כולם, נוסעים למפעל הפיס!", אשתי ששמעה את זה מהמטבח רצה מהר לכיווננו כדי לשמוע על מה מדובר והבינה ששוב הילדה צוחקת עליי".

למרות כל הצחוקים המשפחתיים, הזוכה המשיך לעבור מספר אחר מספר ולבדוק את הכרטיס, "החזקתי נייר אחד עם המספרים שעלו בגורל וביד השנייה את הטופס, מספר הזוכה, במספר הרביעי התחלתי להזיע והעיניים שלי התחלו למצמץ. המשכתי לעבור על כל המספרים וזה תואם! - לא האמנתי שזכיתי. כשהפנמתי שזכיתי קראתי לבת שלי ואמרתי לה בחיוך גדול – 'בואי, אנחנו נוסעים למפעל הפיס!' – אשתי שכבר הייתה בטוחה שמדובר בבדיחה נוספת כבר לא התרגשה ולא האמינה לי. לקח לי כמה דקות טובות לשכנע אותה שבאמת זכינו ושאני צריך מחר את הרכב כדי להגיע לבית מפעל הפיס על הבוקר. אז שהבת שלי תמשיך לספר בדיחות ואני אצחק כל הדרך אל הבנק", סיכם הזוכה.

מה יעשה עם הכסף?
"אעזור לילדים ולנכדים ואקנה רכב חדש".

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס השני בלוטו