מענק שחרור

למשרדי מפעל הפיס הגיע בבוקר יום רביעי, ה-20/3/2019 הזוכה בפרס הראשון על סך חמישה מיליון שקלים בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת (16/3/2019). הזוכה, גבר בן 22 ממרכז הארץ, הוא משוחרר טרי מצה"ל ששימש עד לפני כמה חודשים כלוחם ביחידה קרבית. הוא מילא שמונה טבלאות בטופס לוטו רגיל בעלות של 23.20 ₪.

הזוכה שחזר בהתרגשות: "הלכתי לדוכן הפיס שבו קניתי את הטופס כדי לבדוק את הכרטיס. להפתעתי הרבה גיליתי שאני הזוכה בפרס הראשון. התרגשתי מאד, קפצתי משמחה כמו ילד והתקשרתי מיד לספר להורים שלי. לאחים שלי עדיין לא סיפרתי ולא בטוח שאספר גם בהמשך".

עוד סיפר הזוכה: "אני לא ממלא מספרי מזל או תאריכים כאלה ואחרים. מדובר במספרים אקראיים בלבד שחלפו במוחי באותו היום."  כשנשאל הזוכה על אווירת החג שבה הוא מקבל את הפרס הוא השיב בחיוך: "יצאתי הבוקר מהבית וראיתי ברחוב ילדים מחופשים לדמויות מסרטים, לכוכבי פופ ולנינג'ות. חשבתי לעצמי שממש עוד מעט אולי גם אני אצטרך לחבוש מסיכה והפעם אתחפש למיליונר".

את הכסף מתכנן הזוכה להשקיע בחכמה: "עכשיו אוכל ללמוד באוניברסיטה בראש שקט", אמר הזוכה והסיף: "אפקיד את הכסף בבנק ואשתמש בו בעיקר כדי לרכוש השכלה ומקצוע לחיים."

בתמונה: הטופס הזוכה בפרס הראשון בלוטו