בעקבות הפרסום ב"ישראל היום": לאחר כשלושה שבועות הגיע לאסוף את הפרס

הפרסום עובד: בעקבות הפרסום הבוקר (1/11/2018) בעיתון "ישראל היום", הגיע לבית מפעל הפיס, זוכה בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת ה-13/10/2018, לאחר כשלושה שבועות מיום ההגרלה.

הזוכה, בן 50 מחולון, נשוי + ילדים, עצמאי בענף הבנייה, סיפר "בדרך כלל אני מרפרף על העיתון עם הקפה לפני העבודה, אך דווקא היום קראתי עד הדף האחרון וגיליתי שמחפשים זוכה בלוטו. מאחר והטופס היה בכיסי הלכתי לבדוק באחד הדוכנים, שם התברר לי כי זכיתי בסכום גדול ומיהרתי לבית מפעל הפיס".

הזוכה הנרגש סיפר כי שלח טופס לוטומטי רגיל בסכום 29 ₪ אשר היה בארנקו באותה העת "אני עצמאי, עובד קשה כל יום משעות הבוקר המוקדמות ועד עשר בלילה, כך שלא הייתה לי הזדמנות לבדוק את הטופס עד היום בבוקר כשקראתי את הכתבה בעיתון" והוסיף: "אני ומשפחתי גרים בדירה שכורה, עכשיו אוכל לקנות דירה מרווחת בה לכל ילד יהיה חדר משלו. איישר את המינוס בבנק ולעולם יותר לא אבקש מהפקידה בבנק להגדיל לי את מסגרת האשראי."

הזוכה ציין כי ימשיך לעבוד כרגיל אבל פחות שעות כדי שיהיה לו זמן לילדיו ומשפחתו "אני בטוח שאבא שלי בשמיים נלחם עבורי שאזכה בלוטו, הוא ראה את הקושי של המשפחה. אתן תרומה יפה לבית הכנסת שבו אבי התפלל".

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו

ממחלקת הזכיות במפעל הפיס נמסר כי ברחבי המדינה מסתובב מיליונר אנונימי שטרם אסף את 3.3 מיליון השקלים, מהגרלה מספר 3012 שהתקיימה ב-5/5/2018. המספרים שעלו בהגרלת לוטו זו הינם: 12,10, 22, 23, 30, 37 והמספר החזק 5. לזוכה נותרו רק עוד שלושה ימים לאסוף את הפרס. על פי תקנון הלוטו, המועד האחרון למסירת הפרס הוא חצי שנה מיום הזכייה, אם הזוכה לא מגיע לאסוף את זכייתו, מועבר סכום הזכייה לקרן האיזון של מפעל הפיס וישמש לתשלום זכיות העתיד.

דפנה נעים-שאול, סמנכ"לית שיווק ומכירות מפעל הפיס, מבקשת מהציבור לעשות "סדר" בבית ולחפש טופסי לוטו ישנים במגירות, בארונות, בתאי הכפפות במכוניות ובארנקים ולבדוק אותם באתר מפעל הפיס או בדוכני הפיס.