משקיעים בעתיד

כנס הצעירים של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בשיתוף מפעל הפיס התקיים במוזיאון תל אביב. עמרי לוטן מנכ"ל מפעל הפיס חשף את ההשקעה של מפעל הפיס בקהילת הסטודנטים והסטודנטיות בישראל

ביום ראשון, ה-25/3/2018, התקיים "כנס הצעירים" לשנת 2018 של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, בשיתוף מפעל הפיס. הכנס אשר עסק בקידום מעורבות חברתית של צעירים בדגש על ייחודיות במארג החברתי, נתן במה משותפת לסטודנטים ומרצים כאחד, לדון בענייני השעה - חדשנות טכנולוגית, שוויון מגדרי ואף סדנת צילום בסמארטפון.

את הכנס פתח מנכ"ל מפעל הפיס, עמרי לוטן, אשר ציין בנאומו את תרומתו האדירה של מפעל הפיס לקהילה וההשקעה בקהילת הסטודנטים בפרט: "מפעל הפיס משקיע כמיליארד ושמונה מאות מיליון שקלים במדינת ישראל, בקהילה ובחברה. מתוך זה כ-60% מושקעים בחינוך על כל גווניו. המושג 'חינוך' במפעל הפיס זה קודש, אנו מאמינים כי הוא חלק אינטגרלי וקריטי בבנייה של המדינה".

לוטן הוסיף דברים על ההשקעה של מפעל הפיס באקדמיה בישראל: "השנה מפעל הפיס משקיע 120 מיליון שקלים מתוכם למעלה מ-100 מיליון ₪ למלגות לסטודנטים, בהשתתפות מבורכת של הרשויות המקומיות. המיזם קוצר הצלחה מרובה והשנה משתתפות בו 125 רשויות המעניקות מלגות ליותר מ-10,000 סטודנטים וסטודנטיות, אשר מצדם תורמים למעלה ממיליון שעות לקהילה בתחומים חברתיים שונים".

בכנס, לוטן נועד עם רם שפע, יו"ר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל ואלו החליפו דברים ביניהם על המשך שיתוף הפעולה. לוטן ציין בפניו של שפע כי בשנה הבאה צפי ההשקעה של מפעל הפיס בקהילת הסטודנטים נעמד בכ-150 מיליון שקלים לחלוקת מלגות וציין כי מפעל הפיס עושה זאת בשמחה, כיוון שהסטודנטים והסטודנטיות מחזירים שעות התנדבות לקהילה.

בתמונה: מנכ''ל מפעל הפיס עם יו''ר התאחדות הסטודנטים
מלגות הפיס
11 בדצמבר 2019

פרס השלטון המקומי, מרכז המועצות האזוריות ומפעל הפיס ליחידות צעירים מצטיינות

מועד הגשת המועמדויות הוארך עד ה-19 בדצמבר
23 במאי 2019

יו"ר מפעל הפיס ויו"ר קק"ל משלבים כוחות במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים בגליל העליון

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי ויו"ר קק"ל דניאל עטר החליטו לשתף פעולה ולהירתם בכל הכוח במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים קדמה באזור הצפון
15 במאי 2019

80 מלגות חולקו לסטודנטים תושבי גבעתיים

שעות ההתנדבות של הסטודנטים כוללות הדרכה וליווי בני נוער במרכזי הנוער העירוניים, חונכות אישית, ליווי ומפגש חברתי לאוכלוסיית הגיל השלישי במסגרת הרווחה, פעילות במסגרת מדור הצעירים של עיריית גבעתיים ועוד
6 במאי 2019

יו"ר מפעל הפיס רו"ח אביגדור יצחקי סייר יחד עם חברי ועדת הביקורת של מפעל הפיס בכפר הסטודנטים של עמותת איילים בלוד

"שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מפעל הפיס מאפשר לנו לפעול בכל רחבי הארץ ולנתב את הכוחות הצעירים לטובת עשיה ציונית משותפת"
14 בינואר 2019

יו"ר מפעל הפיס סייר במכללת תל חי ונפגש עם סטודנטים בתכנית עתידים – צוערי פיס לשלטון המקומי

במסגרת התכנית, עוברים הסטודנטים הכשרה ייחודית הנמשכת לכל אורך התואר ולאחריהן משתלבים לתקופה של ארבע שנים, לפחות, במשרות מובילות ברשויות המקומיות בפריפריה, בדגש על הנגב והגליל.
לעוד מלגות הפיס