20 סטודנטים מלב השרון קיבלו מלגות לימודים

ביום חמישי, ה-17/5/2018, הוענקו מלגות לימודים ל-20 סטודנטים תושבי המועצה האיזורית לב השרון.

המלגות בסך 10,000 ₪ לכל סטודנט הוענקו בשיטת המצ'ינג על ידי מפעל הפיס (5,000 ₪) והמועצה האזורית (5,000 ₪), כאשר מפעל הפיס והמועצה המקומית לב השרון השקיעו כל אחד סכום של 100,000 ₪.

בטקס המרגש השתתפו עמרי לוטן מנכ"ל מפעל הפיס, עמיר ריטוב ראש המועצה האזורית לב השרון, יצחק יצחק סגן ראש המועצה, ארז גרנית מנהל תחום מלגות ומענקים במפעל הפיס והסטודנטים מקבלי המלגות.

עמרי לוטן מנכ"ל מפעל הפיס אמר במהלך הטקס: "הסטודנטים מקבלי המלגות הם ההשקעה הכי מוצלחת של מפעל הפיס בחברה הישראלית, כי ההשכלה היא ההזדמנות השווה בחיים. הסטודנטים מקבלי המלגות תורמים לקהילה כבר בזמן לימודיהם ומהווים כוח משימה חברתי של הרשות המקומית".

בתמונה: עמיר ריטוב, עמרי לוטן, ארז גרניט (במרכז) עם הסטודנטים מקבלי המלגות

עוד לדברי עמרי לוטן: "מפעל הפיס והרשויות המקומיות ימשיכו להקצות כל שנה יותר מ- 100 מיליון ₪ למלגות להשכלה גבוהה ולקבל את ההתנדבות בקהילה של המלגאים ובכך לחזק את החברה בישראל".

עמיר ריטוב ראש המועצה האזורית לב השרון הודה למפעל הפיס על המיזם החשוב וציין כי המועצה החליטה להמשיך את מיזם המלגות עם מפעל הפיס גם בשנת הלימודים תשע"ט. לדבריו, התרומה לקהילה של מקבלי המלגות היא מאוד משמעותית ומסייעת לקידום נושאים חברתיים.

מלגות הפיס
23 במאי 2019

יו"ר מפעל הפיס ויו"ר קק"ל משלבים כוחות במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים בגליל העליון

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי ויו"ר קק"ל דניאל עטר החליטו לשתף פעולה ולהירתם בכל הכוח במטרה לתמוך בכפרי הסטודנטים קדמה באזור הצפון
15 במאי 2019

80 מלגות חולקו לסטודנטים תושבי גבעתיים

שעות ההתנדבות של הסטודנטים כוללות הדרכה וליווי בני נוער במרכזי הנוער העירוניים, חונכות אישית, ליווי ומפגש חברתי לאוכלוסיית הגיל השלישי במסגרת הרווחה, פעילות במסגרת מדור הצעירים של עיריית גבעתיים ועוד
6 במאי 2019

יו"ר מפעל הפיס רו"ח אביגדור יצחקי סייר יחד עם חברי ועדת הביקורת של מפעל הפיס בכפר הסטודנטים של עמותת איילים בלוד

"שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מפעל הפיס מאפשר לנו לפעול בכל רחבי הארץ ולנתב את הכוחות הצעירים לטובת עשיה ציונית משותפת"
14 בינואר 2019

יו"ר מפעל הפיס סייר במכללת תל חי ונפגש עם סטודנטים בתכנית עתידים – צוערי פיס לשלטון המקומי

במסגרת התכנית, עוברים הסטודנטים הכשרה ייחודית הנמשכת לכל אורך התואר ולאחריהן משתלבים לתקופה של ארבע שנים, לפחות, במשרות מובילות ברשויות המקומיות בפריפריה, בדגש על הנגב והגליל.
14 באוקטובר 2018

מלגות בסכום של 760 אלף ₪ חולקו לסטודנטים ביוקנעם

ביום חמישי, ה-11 באוקטובר 2018, התקיים טקס הענקת מלגות מפעל הפיס ל-76 סטודנטים, בשיתוף עיריית יוקנעם. במסגרת קבלת המלגה, הסטודנטים מתנדבים למען הקהילה בעיר ומרחיבים בכך את מעגל הנתינה והתרומה לקהילה
לעוד מלגות הפיס