נחנך מועדון "פיס לנוער" ביוקנעם-עילית

המועדון נבנה בסיוע מפעל הפיס בסכום של למעלה מ-3 מיליון ₪

מבנה מועדון "פיס לנוער" נחנך ביום שני (23/7/2018) ביוקנעם-עילית במעמד ראש העיר סימון אלפסי, בכירים בעירייה, עירית בן מנחם מנהלת מחלקת מבני פיס ומחשוב באגף ההקצאות במפעל הפיס ובהשתתפות כ – 500 חניכי ובוגרי תנועת הצופים.

מועדון פיס לנוער, הוקם בהשקעה של כ- 3.1 מיליון ₪. הבנייה התאפשרה הודות לסיוע המשמעותי בעלויות ההקמה, שניתן על ידי מפעל הפיס. תנועת "הצופים" בעיר היא זו שתפעיל את המועדון החדש לאחר פעילות של 29 שנים במועדון ישן.

מועדון "פיס לנוער" ביוקנעם-עילית, הוקם בשטח של כ-382 מ"ר הכולל ארבעה חדרי פעילות ושני אולמות רב תכליתיים, מבואה, מטבחון, חדר מדריכים ומרחב מוגן. מעבר לפעילות החינוכית והערכית, פועלים מדריכי התנועה ולמעלה מ-400 החניכים, בני נוער מהעיר, למען הקהילה בפעילות עם אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים וקשישים. למעשה, המועדון העירוני מונגש לבעלי מוגבלויות ופתוח ברוב שעות היום לרווחת התושבים וישמש מקום לפעילויות קהילתיות.

מועדון פיס לנוער ביוקנעם-עילית

עירית בן מנחם מנהלת מחלקת מבני פיס ומחשוב באגף הקצאות במפעל הפיס מסרה כי מפעל הפיס מסייע ליוקנעם בכל תחומי העשייה בחינוך, בפעילות עם הנוער, גיל הזהב, ספורט ורווחה "מפעל הפיס סייע בהיקף של כ-40 מיליון שקלים למגוון פרויקטים בעיר החל משנת 2000, מרבית הכספים נותבו לטובת החינוך והתרבות בעיר".

ראש העיר סימון אלפסי הודה למפעל הפיס על הסיוע בתחומי החינוך והתרבות. לדבריו, "מפעל הפיס הוא מפעל של נתינה החשובה לכל הרשויות המקומיות בישראל".

בזכות הפיס
16 באפריל 2019

מועדון פיס לנוער ובית הפיס לקהילה נחנכו ברחובות

מבנה מועדון הנוער החדש ומבנה המרכז הקהילתי החדש בשכונת רחובות הצעירה, שניהם מרשת חוויות, נחנכו ביום 15/4/19 בטקסים חגיגיים במעמד ראש העיר ובכירים נוספים
28 במרץ 2019

ראש העיר ונציגי מפעל הפיס חנכו את פארק סביון בקריית ביאליק

פארק סביון הוקם הודות לסיוע בעלויות ההקמה שניתנו על ידי מפעל הפיס בסך של כ- 5.5 מיליון ₪ בבניית הפארק. עלות הפרוייקט: כ- 7 מיליון ₪
25 במרץ 2019

ראש העיר ונציגי מפעל הפיס חנכו ספרייה עירונית חדשה בפתח תקווה

עלות הפרוייקט: למעלה מחמישה וחצי מיליון ₪
24 בפברואר 2019

נחנך מרכז טוטו פיס בקיבוץ דגניה א' במועצה האזורית עמק הירדן

מרכז טוטו פיס ישמש את תלמידי בית החינוך ואת תושבי הקיבוצים בעמק הירדן לצרכי ספורט וקיום פעילויות קהילתיות. עלות בניית המרכז ששטחו 1,148 מ"ר היא כ- 8.5 מיליון ₪. מפעל הפיס סייע בכ- 3 מיליון ₪
18 בפברואר 2019

נחנך "מרכז טוטו – פיס" בבית ספר "מענית" בבאר שבע

בטקס חגיגי במעמד ראש העיר ויו"ר מפעל הפיס נחנך "מרכז טוטו – פיס" בבית ספר "מענית" בבאר שבע. עלות הפרויקט: כ- 8 מיליון ₪
לעוד בזכות הפיס